Autót vett a lopott pénzből a hadházi tolvaj

A debreceni rendőrök két nap alatt azonosították és elfogták azt a férfit, aki a gyanú szerint egy építkezésen dolgozott, majd ugyanabba az ingatlanba be is tört.
A családi házat felújították, és a tulajdonos elutazott üdülni. Ezt használta ki az egyik munkás, és az éj leple alatt visszament az ingatlanhoz. Ismerte a járást, csak az ajtón kellett bejutnia, majd kifejezetten pénzt keresett és talált is. Egy borítékban 1 millió forintot lapult, zsebre vágta, és hazáig meg sem állt.
A tulajdonos június 22-én ért haza, és már a bejárati ajtónál szembesült a történtekkel. A rendőrök alapos szemlét tartottak, majd próbáltak minden részletet összegyűjteni. Hamar a látókörükbe került az egyik munkás, akit két nappal később elfogtak és gyanúsítottként hallgattak ki.
A 38 éves férfi hamar elköltötte a pénzt, vett egy kocsit. A bűnügyesek vagyonvisszaszerzés keretében lefoglalták az autót, a hajdúhadházi lakossal szemben pedig lopás miatt indítottak eljárást.






















































