Csak egy kupameccs vár a DVSC-re a héten. Az új edzővel, vagy nélküle...

| 2022. 09. 12. | 19:10:00
A debreceniek a Dabassal csatáznak.

A válogatott-mérkőzések miatt szünetre ígérték az új edző bemutatását a DVSC-nél. Nos, eljött ez az idő, kíváncsian várjuk a fejlemenyéket!

A csapatra egy kupamérkőzés vár a héten, miután bajnokikat nem rendeznek. A piros-fehérek vasárnap 15 órától a Meton-FC Dabas SE otthonában lépnek pályára. A találkozó tétje a legjobb 32 közé jutás, a továbblépés egy mérkőzésen dől el, a kiírás szerint döntetlen esetén hosszabbítás következik.

A Dabas az NB III. Közép csoportjában szerepel, jelenleg 11. a 20 együttest felvonultató mezőnyben, 8 mérkőzésen 3 győzelem és 3 döntetlen mellett két vereséget gyűjtött be, legutóbb vasárnap 1-0 arányú vereséget szenvedett idegenben a Ferencváros második csapatától.

[Beillesztett cikk: Eddig tartott a Dombi-varázs]