A szoboszlói teniszező megnyerte a hamburgi tornát

MTI | 2024. 08. 10. | 18:13:41
Bondár Anna a nem hivatalos élő WTA-világranglistán a 78. helyre jött fel.
Tornagyőzelemnek örülhetett Bondár Anna (Fotó: Illusztráció/Facebook/Anna Bondár)

A negyedik helyen kiemelt Bondár Anna nyerte a 115 ezer dollár (41,5 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás challenger-tenisztorna augusztus 10-i döntőjét. A világranglistán elfoglalt 94. helyével a legjobb magyarnak számító játékos – aki múlt vasárnap diadalmaskodott a szintén németországi Hechingenben rendezett ITF-tornán – a harmadikként rangsorolt holland Arantxa Rust (101.) győzte le a kétjátszmás fináléban, 1 óra 38 perc alatt.

Bondár második alkalommal nyert challenger-tornát, az első sikerét 2021 novemberében Buenos Airesben ünnepelhette.

A nem hivatalos élő WTA-világranglistán a Hajdúszoboszló SE sportolója a 78. helyre jött fel.
Nem sokkal az egyes finálé után a magyar játékos párosban is diadalmaskodott, mivel a belga Kimberley Zimmermann oldalán két meccslabdáról fordítva, döntő rövidítésben verte Rust és a szerb Nina Stojanovicot.

Eredmények:
páros, döntő:
Bondár Anna, Kimberley Zimmermann (magyar, belga)-Arantxa Rus, Nina Stojanovic (holland, szerb) 5:7, 6:3, 11-9 - döntő rövidítés
korábban:
egyes, döntő:
Bondár Anna (4.)-Arantxa Rus (holland, 3.) 6:4, 6:2

Negatív rekord: rengeteget késnek az InterCity-k
Idén júliusban a feláras vonatok mindössze 36,38 százaléka volt pontos.
Párizs 2024: ötödik helyen végzett a női vízilabda-válogatott
Ötméteresek döntötték el az összecsapás végeredményét.
Maradt egy-két lezárás a debreceni felüljárón
A csatornaszemek és az aknafedők bosszankodásra adhatnak okot.
Sörözés a debreceni teraszokon – mondhatják, hogy gyorsan idd meg?
Fokozott ellenőrzések és eltérő nyitvatartási idők a belvárosban.
Kiderült, mennyiért vették meg a debreceni „Napló-székházat”
Önkormányzati cég a vevő, a szerkesztőség már elköltözött.
Több mint százmillióból vásárol vízmonitoring eszközöket Debrecen
A Környezeti Ellenőrző Rendszer (KER) célja a természeti értékeink megőrzése, a debreceniek jóllétének és biztonságának szolgálata.