Az nem lehet, hogy egymeccses a magyar csoda

| 2022. 06. 08. | 00:35:00
Olaszországban már nem ment úgy, mint az angolok ellen, de nem volt ez rossz.

Az angolok elleni 1–0-s hazai siker után a magyar válogatott ezúttal Olaszországban vendégszerepelt a labdarúgó Nemzetek Ligájában.

A június 7-i cesenai mérkőzést egyértelműen az olaszok uralták, a regnáló Európa-bajnok már az első félidőben megmutatta erejét, két gólt lőttek. Igaz, nem tehettünk róla, mindenesetre nem esett jól. Helyzetünk volt ugyan, de valódi esélyünk a gólszerzésre nem.

A második játékrész eleje is az olaszokról szólt, kapufát is lőttek, ám a 61. percben Mancini öngóljával szépíteni tudtak a magyarok. Ezt követően pedig felélénkült a mieink játéka, egyre nagyobb öröm volt nézni Sallaiékat. Sőt, joggal várhattunk egy magyar gólt is, nem jött, maradt 2–1 Olaszországnak, de így sincs miért szegyénkeznünk.