Bravúr a világbajnok ellen

| 2021. 06. 19. | 18:55:00
Akár tovább is lehet jutni.

Fantasztikus hangulatú mérkőzésen 1-1-es döntetlen játszott a magyar labdarúgó-válogatott a világbajnok Franciaország ellen a budapesti Puskás Arénában. A világsztárok egész sorát felvonultató francia együttesnek végig egyenrangú ellenfele volt a magyar csapat, amely helyenként még fölényben is játszott.
Marco Rossi gárdája az első félidő hosszabbításában Fiola góljával szerzett vezetést, a franciák a 66. percben Griezmann találatával egyenlítettek.
A döntetlen egyben azt is jelenti, hogy ha a 3. frodulóban a magyar válogatott Münchenben legyőzi Németországot, tovább is juthat a „halálcsoportból”.