Cívishír

2018.03.05. 10:47

Fotó: deac.hu/archív

Nincs topon a csapat.

Egymás után második vereségét szenvedte el a férfi kézilabda NB I/B-ben az újonc DEAC együttese. A debreceniek győzelmi reményekkel utaztak a kiesés elől menekülő Balassagyarmat otthonába, ám az első félidőben mutatott játék után kevés esélyük maradt még a pontszerzésre is.

Az első félidőben hétgólos előnyt szedett össze a hazai gárda, ám az egyetemisták nem adták fel, és tíz perccel a vége előtt feljöttek két gólra (18-16). Ennél közelebb azonban nem tudtak kerülni, így hibába nyerték meg a második játékrészt négy góllal, vesztesen hagyták el a pályát.