Ütközés Debrecenben: nem nyújtott segítséget

Egy debreceni férfi tavaly év elején úgy látta jónak, hogy késő este, világítás nélkül behajt egy debreceni kereszteződésbe – olvasható a Hajdú-Bihar vármegyei rendőrség Facebook-oldalán.
Fortuna nem volt kegyes hozzá, mivel nem adott elsőbbséget, egy szabályosan közlekedő autó oldalról nekiütközött. A 31 éves sofőr a baleset után újra sebességbe rakta a kocsit, és mintha mi sem történt volna, továbbhajtott, meg sem győződött arról, hogy megsérült-e valaki. A helyszíntől nem messze leállította a járművet, kiszállt, és mint aki jól végezte dolgát, elsétált.
A rendőrök rövid időn belül azonosították, majd segítségnyújtás elmulasztása miatt kihallgatták. A nyomozást befejezték, az ügy iratait pedig vádemelési javaslattal megküldték az ügyészségnek.






















































