A kis Loki ötöt rúgott a DVTK-nak

| 2023. 04. 24. | 08:43:00
A DEAC-osok is nyertek, a szoboszlóiaknak azonban nem volt szerencséjük.

A fekete-fehérek az Eger együttesét fogadták. Tapogatózással és DEAC-fölénnyel indult a találkozó, a hazaiak többet birtokolták a labdát, ám komolyabb helyzet nem alakult ki egyik oldalon sem az első negyedórában. Nem sokáig kellett várniuk a gólra a debreceni drukkereknek, Szabó Levente egy csel után a rövid sarokba rúgta a labdát. Az első percek a második etapban sem voltak eseménydúsak, a debreceniek tartották a játékszert, az Eger pedig nem tudott hozzá férkőzni.

A DVSC II. vasárnap a Diósgyőr második csapatának otthonában lépett pályára. Két jó formában lévő együttes csapott össze, a kis Loki négy mérkőzés óta tartó veretlenséggel, a DVTK II. három győztes meccsel a háta mögött kezdte a találkozót. A mérkőzésen aztán nem volt kétes, melyik gárda a jobb: a debreceniek gyorsan háromgólos előnyre tettek szert, még a legvégén is betaláltak, és végül fölényes, 5-1-es sikert arattak.

A Hajdúszoboszló csapata a BVSC-Zuglóval találkozott a fővárosban. A fürdővárosiaknak nem volt szerencséjük, 2-0-ra kikaptak.