Hirdetés

Adonyban bűvölik a labdát a kispályás menők

civishir.hu

2012.01.12. 17:14

Adonyban bűvölik a labdát a kispályás menők
A Madar testvérek nevével fémjelzett Ecuadornak Nyíradonyban a végső győzelem a cél! (Fotó: civishi

Nyíradony – A Real Team-kupáéhoz hasonló színvonalú kispályás futballtornának ad otthon a gyönyörű nyíradonyi sportcsarnok a hét végén. A részletes program itt!

Hirdetés

Hirdetés

Liget-kupa, Nyíradony, január 13-15.

"A" csoport
Ecuador-Sunland Szolárium (Debrecen)
Nemzeti Tiszafüred (Tiszafüred)
Új Zéland (Hajdúhadház)
Adony Junior (Nyíradony)

"B" csoport
Balmazújvárosi FC
Defreto FC (Debrecen)
Aqua General (Hajdúszoboszló)
Flamingó KLC (Hajdúnánás)

"C" csoport
Titán Ingatlan (Debrecen)
UR-FA (Heves)
Margitta (Erdély)
Old Boyz (Debrecen)

"D" csoport
Hajdúsámson
Hotel Délibáb (Hajdúszoboszló)
Aranymester Kft. (Debrecen)
Szemán és Barátai (Debrecen)

"E" csoport
Józsa All Stars (Debrecen)
Nyíradonyi Huszárok (Nyíradony)
City Burger (Debrecen)
Kormányőr SE (Budapest)

"F" csoport
www.goool.hu (Debrecen)
Invictus (Debrecen)
Merlin FC (Balmazújváros)
Feszt-Péntek Kft. (Debrecen)

Csoportmeccsek:
"A" csoport
2012. január 13. péntek (16.00 - 21.00):

1. 16.00 Adony Junior–Nemzeti Tiszafüred
2. 16.30 Ecuador-Sunland Szoláruim–Új Zéland
3. 18.00 Ecuador-Sundland Szolárium–Adony Junior
4. 18.30 Nemzeti Tiszafüred–Új Zéland
5. 20.00 Nemzeti Tiszafüred–Ecuador-Sunland Szolárium
6. 20.30 Új Zéland–Adony Junior

"B" csoport
2012. január 13. péntek (17.00 - 22.00):

1. 17.00 Aqua General–Defreto FC
2. 17.30 Balmazújvárosi FC–Flamingó KLC
3. 19.00 Balmazújvárosi FC–Aqua General
4. 19.30 Defreto FC–Flamingó KLC
5. 21.00 Defreto FC–Balmazújvárosi FC
6. 21.30 Flamingó KLC–Aqua General

"C" csoport
2012. január 14. szombat 10.00 - 15.00
1. 10.00 Old Boyz–Titán Ingatlan
2. 10.30 Margitta–UR-FA
3. 12.00 Old Boyz–Margitta
4. 12.30 Titán Ingatlan–UR-FA
5. 14.00 Old Boyz–UR-FA
6. 14.30 Margitta–Titán Ingatlan

"D" csoport
2012. január 14. szombat 11.00 - 16.00

1. 11.00 Hajdúsámson–Aranymester Kft.
2. 11.30 Szemán és Barátai–Hotel Délibáb
3. 13.00 Szemán és Barátai–Hajdúsámson
4. 13.30 Hotel Délibáb–Aranymester Kft.
5. 15.00 Hajdúsámson–Hotel Délibáb
6. 15.30 Szemán és Barátai–Aranymester Kft.

"E" csoport
2012. január 14. szombat 16.00 - 21.00
1. 16.00 Nyíradonyi Huszárok–City Burger
2. 16.30 Kormányőr SE–Józsa All Stars
3. 18.00 Kormányőr SE–Nyíradonyi Huszárok
4. 18.30 City Burger–Józsa All Stars
5. 20.00 Nyíradonyi Huszárok–Józsa All Stars
6. 20.30 Kormányőr SE–City Burger

"F" csoport
2012. január 14. szombat (17.00 - 22.00)
1. 17.00 Invictus–Merlin FC
2. 17.30 www.goool.huFeszt–Péntek Kft.
3. 19.00 www.goool.hu–Invictus
4. 19.30 Merlin FC Feszt–Péntek Kft.
5. 21.00 Invictus Feszt–Péntek Kft.
6. 21.30 www.goool.hu–Merlin FC

Egyenes kieséses rendszer:
2012. január 15. vasárnap 09.00 - 18.30
A legjobb 8 közé jutásért
1. 09.00 A1–I. legjobb harmadik
2. 09.35 II. legjobb harmadik–B1
3. 10.10 C1–E2 :
4. 10.45 D1–C2 :
5. 11.20 E1–III. legjobb harmadik :
6. 11.55 IV. legjobb harmadik–F1
7. 12:30 A2–D2
8. 13:05 B2–F2
4 közé jutásért (a legjobb 8 közé jutott csapatok sorsolás útján döntik el a párosítást!)
I. 13.40 :
II. 14.15 :
III. 14.50 :
IV. 15.25 :
Elődöntők
1. 16.00
2. 16.35
Bronzmérkőzés
17.10
Döntő
17.45

Szóljon hozzá!

Hirdetés

Hirdetés

.