Hokiban mi oktatjuk Hollandiát

| 2011. 04. 17. | 23:37:38
Budapest - A Papp László arénában telt ház előtt a várakozásoknak megfelelően, győzelemmel kezdte a Divízió I-es vb-t a magyar hokiválogatott. Már "csak" három meccset kell megnyerni a feljutáshoz.

Az első harmad második felében indult be a magyar henger, amikor tulajdonképpen el is dőlt a meccs, hiszen a magyarok öt perc alatt négy gólt ütöttek. A második harmadban a remekül játszó Sofron István szerezte az ötödik magyar gólt, majd a biztos előny tudatában érthető volt, hogy visszavesznek a fiaink. Egy percen belül két gyors gólt szerzett Hollandia, de a magyar vezetést ez még nem veszélyeztette. A harmadik harmad majd ismét a magyaroké volt, számos helyzet közül csak kettő ment be, így a játék képe alapján a 7-3 a hollandokra nézve hízelgő is.