Cseh gólparádét hozott a Mikulás Debrecenben

| 2022. 12. 04. | 21:57:00
A fehérvári farmcsapatot lüktető, élvezetes meccsen verte a DEAC

A fehérvári farmcsapatot, a FEHA19 együttesét látta vendégül a DEAC a jégkorong Erste Ligában vasárnap este, egy héten belül másodszor, már csak ilyen a sorsolás…

A győzelem a minimum elvárás volt a DEAC hokisai felé, akik ennek megfelelően, keményen, tekintélyt parancsoló határozottsággal álltak bele a meccsbe, és tulajdonképpen egy percig sem forgott veszélyben a sikerük. Mesterhármast ért el Dominik Novotny, de a negyedik találatot is egy cseh légiós, Jan Dalecky szerezte. A győzelmet ezúttal sem kapta ingyen a debreceni legénység, a fiatal fehérváriak agilis, gyors, letámadással operáló játéka igencsak megdolgoztatta a fiúkat.

A DEAC pénteken a DVTK vendégeként lép pályára, majd hazai jégen december 11-én, vasárnap játszik, amikor a Dunaújvárost fogadja.

Mesterszemmel

György József: – Harcos riválissal találkoztunk, de nem volt veszélyben a győzelmünk egy percig sem. Messze voltunk a tökéletes hokitól, főleg a második harmadban, amikor amatőr hibák jellemezték a játékunkat. A harmadik harmadban nyílt sisakos küzdelemre váltottunk, ami nem lett volna gond, ha belőjük a ziccereinket, de kihagytunk legalább hetet-nyolcat.

Anatolij Bogdanov: – Nagyon nehéz novemberen vagyunk túl, sérülések miatt több U21-es játékost kellett felhívni a csapatba, aki közül sajnos még nincs mindenki kész mentálisan ehhez a ligához. Akadtak játékosok, aki kitettek mindent a pályára, mások csak turistaként jöttek Debrecenbe, és élvezik a meccs utáni pizzát. Több játékosunk a válogatottat képviseli az U20-as világbajnokságon, sok sikert kívánok nekik!

Eltűnt egy 26 éves debreceni nő
Február 10-én ismeretlen helyre távozott.
Kihallgatták Varga Juditot
A volt igazságügyi miniszter a Központi Nyomozó Főügyészségen járt.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Pert nyert a Forbes a Hell cég ellen, azaz le lehet írni a milliárdos tulajdonosok nevét
2019-ben a személyiségi jogok megsértése miatt nyújtottak be keresetet a bíróságra.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.