Könnyű préda volt a Szentlőrinc a Lokinak

| 2020. 11. 25. | 20:48:00
A debreceniek félgőzzel négyet lőttek

A csalódást keltő csákvári szereplés után a Szentlőrincet fogadta a DVSC a labdarúgó NB II. szerdai játéknapján. A soros rivális is a tabella alsó felében tanyázik, így a papírforma magabiztos debreceni győzelmet ígért.

A listavezető debreceniek 20 perc „ismerkedés” után Szatmári révén fejesgóllal szereztek vezetést (1-0). A rend kedvéért: a gólpassz balról, Dzsudzsák Balázstól érkezett. Három perccel később már kettővel ment a Lokomotív! A 23. percben Bódi volt az előkészítő, a labdáját Pávkovics küldte kapura, ezt még blokkolták a védők, de a kipattanót a debreceni védő már bevágta (2-0).

A vezetés egyáltalán nem forgott veszélyben, a Szentlőrinc parányi veszélyt sem jelentett a debreceni kapura az első félidőben.

A második félidőt újabb debreceni gól vezette fel! A 48. percben Szécsi jobbról adott be, Sós bence pedig a kapust megelőzve fejelt a szentlőrinci kapuba (3-0). A harmadik gól után visszavett a tempóból a DVSC, így nagyobb terület jutott a vendégeknek, de nem annyi, hogy Gróf kapujára veszélyt jelentsenek. Csak mezőnyben hagyta egy kicsit érvényesülni a vendégegyüttest a Loki.

Így aztán eseménytelenül teltek a percek a második játékrészben, és a semmittevés elaltatta a debreceni játékosokat, ennek tulajdonítható, hogy a vendégek a 78. percben szépíteni tudtak (3-1). Ez késztette ismét nagyobb erőbedobásra a DVSC-t, amely Tischler révén a 85. percben visszaállította a háromgólos különbséget (4-1).

Karambol a Bartók Béla úton: egy ember roncsba szorult