Hirdetés

Hirdetés

Dömping péntektől vasárnapig: itt a menetrend!

mti

2017.03.24. 13:10

Dömping péntektől vasárnapig: itt a menetrend!

Hajrá, Magyarország!

Hirdetés

Hirdetés

Péntektől vasárnapig 27 mérkőzést rendeznek a 2018-as, oroszországi labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatában. A kilenc hatosból a győztesek jutnak ki a világbajnokságra, a nyolc legjobb második pedig pótselejtezőt játszik a részvételért.

Európai vb-selejtezők, 5. forduló:

A csoport (szombat):
Svédország-Fehéroroszország, Solna 18.00
Luxemburg-Franciaország, Luxembourg 20.45
Bulgária-Hollandia, Szófia 20.45
 A csoport állása: 1. Franciaország 10 pont, 2. Hollandia 7 (8-4), 3. Svédország 7 (6-3), 4. Bulgária 6, 5. Fehéroroszország 2, 6. Luxemburg 1

B csoport (szombat):
Andorra - Feröer-szigetek, Andorra la Vella 18.00
Svájc-Lettország, Genf 18.00
Portugália-Magyarország, Lisszabon 20.45
 A csoport állása:
1. Svájc            4  4  -  -   9- 3  12 pont
2. Portugália       4  3  -  1  16- 3   9
3. Magyarország     4  2  1  1   8- 3   7
4. Feröer-szigetek  4  1  1  2   2- 8   4
5. Lettország       4  1  -  3   2- 8   3
6. Andorra          4  -  -  4   1-13   0

C csoport (vasárnap):
San Marino-Csehország, Serravalle 18.00
Azerbajdzsán-Németország, Baku 18.00
Észak-Írország - Norvégia, Belfast 20.45
Az állás: 1. Németország 12 pont, 2. Észak-Írország 7 (7-2), 3. Azerbajdzsán 7 (2-3), 4. Csehország 5, 5. Norvégia 3, 6. San Marino 0 

D csoport (péntek):
Grúzia-Szerbia, Tbiliszi 18.00
Írország-Wales, Dublin 20.45
Ausztria-Moldova, Bécs 20.45
Az állás: 1. Írország 10 pont, 2. Szerbia 8, 3. Wales 6, 4. Ausztria 4, 5. Grúzia 2, 6. Moldova 1

E csoport (vasárnap):
Örményország-Kazahsztán, Jereván 18.00
Montenegró-Lengyelország, Podgorica 20.45
Románia-Dánia, Kolozsvár 20.45
Az állás: 1. Lengyelország 10 pont, 2. Montenegró 7, 3. Dánia 6, 4. Románia 5, 5. Örményország 3, 6. Kazahsztán 2

F csoport (vasárnap):
Anglia-Litvánia, London 18.00
Málta-Szlovákia, Ta'Qali 20.45
Skócia-Szlovénia, Glasgow 20.45
Az állás: 1. Anglia 10 pont, 2. Szlovénia 8, 3. Szlovákia 6, 4. Litvánia 5, 5. Skócia 4, 6. Málta 0

G csoport (péntek):
Liechtenstein-Macedónia, Vaduz 20.45
Olaszország-Albánia, Palermo 20.45
Spanyolország-Izrael, Gijón 20.45
Az állás: 1. Spanyolország 10 pont (15-1), 2. Olaszország 10 (11-4), 3. Izrael 9, 4. Albánia 6, 5. Macedónia 0 (4-11), 6. Liechtenstein 0 (1-16)

H csoport (szombat):
Bosznia-Hercegovina - Gibraltár, Zenica 18.00
Ciprus-Észtország, Nicosia 18.00
Belgium-Görögország, Brüsszel 20.45
A csoport állása: 1. Belgium 12 pont, 2. Görögország 10, 3. Bosznia-Hercegovina 7, 3. Ciprus 3 (3-8), 4. Észtország 3 (5-15), 5. Gibraltár 0

I csoport (péntek):
Törökország-Finnország, Antalya 18.00
Koszovó-Izland, Shkoder 20.45
Horvátország-Ukrajna, Zágráb 20.45
Az állás: 1. Horvátország 10 pont, 2. Ukrajna 8, 3. Izland 7, 4. Törökország 5, 5. Finnország (3-6), 6. Koszovó 1 (1-12)

válogatottvb-selejtező

Szóljon hozzá!

Hirdetés

.