A Fradi hazaküldte a fiainkat egy nagy zakóval

| 2011. 05. 07. | 22:08:02
Budapest - Nem tudott bravúrt elérni a Debrecen-Fujitsu csapata a Ferencváros vendégeként. A fővárosiak végig dominálva múlták felül az újonc hajdúsági csapatot.

A Gyöngyösi csapat azzal a céllal utazott a fővárosba, hogy feledtesse a legutóbbi, Szolnok elleni súlyos vereséget. A gárdának sajnos ismét a helyzetkihasználással akadtak gondjai. Gólzáporos első negyeddel kezdődött a mérkőzés, nagyon bekezdtek a játékosok. Bár ne tették volna! Az első játékrészben esett 6 gólból ugyanis mindössze egyet szereztek a debreceniek, Halek Márton által. A góleső nem hagyott alább a második negyedben sem, négy ferencvárosi gólra, Apanaszenko és Bugajcsuk válaszolt. A nagyszünetben tehát 9-3-ra vezetett a fővárosi gárda.

Kezdett hasonlítani a mérkőzés a Szolnok ellenire, azonban a szünetben sikerült összekapni a védekezést. A harmadik negyedben csak két találatig jutottak a zöld-fehérek, Gyöngyösi András tanítványai azonban nem tudtak gólt szerezni. A záró negyedet az utolsó másodpercben sikerült döntetlenre menteni Szöllősi Krisztián góljával. A vége nem szép, 12-4. A Debrecen-Fujitsunak nem
sikerült nagy csapatot megverni, a győzelem azonban összejöhet még a rájátszásban, mivel az utolsó fordulóban a Pécs látogat Debrecenbe. Az eredménytől függetlenül a debreceniek, újoncként a rájátszásba jutva a bajnokság 8. helyén végeznek.

FTC-Fihser Klíma - Debrecen Fujitsu 12-4 ( 5-1, 4-2, 2-0, 1-1 )

Szentkirályi Alexandra visszalép, hogy „Karácsony és Gyurcsány távozzanak”
Arra kéri támogatóit, hogy szavazzanak Vitézy Dávidra.
Anyajegy: életmentő készülék érkezik Debrecenbe