Tévében a keleti rangadó! Hajrá, Debrecen!

| 2022. 12. 27. | 08:30:00
A DEAC karácsony utáni első bevetése nehéznek ígérkezik.

A jégkorong Erste Liga karácsony utáni első játéknapján a tabella harmadik helyén álló DVTK Jegesmedvék a DEAC csapatát fogadja a kelet-magyarországi rangadón.

Az M4Sport kedden 18.30-tól élőben közvetíti a mérkőzést!

Mindkét együttesnek nagy szüksége van a pontokra, a DEAC-nak különösen, hiszen az utolsó három mérkőzésén mindössze 3 pontot szerzett, és visszacsúszott a hatodik helyre a tabellán. A két együttes harmadjára találkozik ebben a bajnoki idényben: az első csatát a DEAC nyerte 3-1-re hazai pályán, a miskolciak azonban 7-1-gyel vágtak vissza a borsodi megyeszékhelyen. Így 1-1 az állás, és reméljük, ezúttal szorosabb eredményt érnek el a hajdúságiak, mint a legutóbbi miskolci kirándulásuk alkalmával!

Azóta a miskolciak két értékes győzelmet arattak a Ferencváros és az Újpest ellen, míg a DEAC a Dunaújváros legyőzése után simán kikapott a Budapest JAHC gárdájától. A hazai pálya előnyét élvező borsodiak ellen csak remek játékkal tudnak pontot rabolni a debreceniek, akik erre mindenképpen képesek, hiszen vertek már el idegenben élcsapatokat is, így van okunk a bizakodásra.

A debreceni ellenzék is megszavazta az új lakásprogramot
Helyi egyedi védelem alatt álló építmények felújítását is segíteni az önkormányzat.