Hosszabbításban nyert a Debrecen

civishir.hu | 2023. 12. 08. | 20:57:13
A DEAC tízpontos hátrányt dolgozott le.
A hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a DEAC (Fotó: Cívishír)

Az utolsó negyedben tízpontos hátrányt dolgozott le a DEAC férfi kosárlabdacsapata, amely december 8-án, pénteken este a tabella második helyén álló Alba fehérvár együttesét fogadta. Az első negyed kiegyenlített küzdelmet hozott, majd a második felvonásban a vendégek öt ponttal elléptek a hazaiaktól.

A harmadik negyed megint csak a székesfehérváriaknak sikerült jobban, újabb öt pontot tettek hozzá az előnyükhöz, így a záró etap előtt úgy tűnt, hogy meg is nyerik majd a meccset. A negyedik negyedben azonban visszakapaszkodott a DEAC, és le is dolgozta a hátrányát, jöhetett tehát a hosszabbítás, amelyben az egyetemisták a maguk javára döntötték el a mérkőzés sorsát, bravúros győzelmet aratva esélyesebb ellenfelükkel szemben.

Férfi kosárlabda NB I.:
DEAC-Alba Fehérvár 93-92 (19-19, 17-22, 16-21, 30-20, 11-10) - hosszabbítás után
DEAC: EDWIN 21/3, Neuwirth 3/3, DRENOVAC 21/6, WILLIAMSON 17/3, Buljevic 7 csere: Mócsán 12/6, Ságodi 1, BUCKLES 11/9.
Alba: CHAMBERS 23/9, Kass 3/3, Barnett 8/3, PHILMORE 31/9, Dickey 5 csere: Vojvoda 13/3, Roberts 4, Takács Mi. 3/3, Balogh 2.

Elkezdődött a párizsi olimpia: hajó szállította a magyarokat
206 nemzet csaknem 11 ezer versenyzője verseng egymással.
Vályogház teteje lángolt Gáborjánban
Berettyóújfaluból érkezett segítség.
Szakszervezeti szövetség: legalább 12 százalékkal kell emelni a minimálbért
A 300 ezer forintos minimálbér mellé minimum 360 ezer forintos garantált bérminimum szükséges – fogalmaztak.
Bejelentették, ki juthat könnyebben hitelhez
A kormányinfón részletezte a feltételeket Vitályos Eszter.
Nem remekeltek a strandbüfék a hatósági ellenőrzéseken
A fertőtlenítő mosogatás hiánya az ellenőrzések 8,7 százalékánál jelentett problémát, sok helyen gond a takarítatlanság is.
A Volánbusz beolvad a MÁV-ba
Régi terve ez a kormánynak.
Turizmus: Debrecen és térségének népszerűsége töretlen
Január elejétől a nyár közepéig több mint 8,8 millió vendég érkezett a magyarországi szálláshelyekre.