Ennyit a papírformáról...

| 2009. 10. 22. | 00:35:04
Megírtuk, hogy a Real Madrid sokkal esélyesebb, erre nyert a bajnokságban botladozó Milan a Bernabeuban, és még egy szabályos góltól is megfosztották. + Videó!

A potyagólok meccsén gyenge első félidőt láthattunk, csupán amiatt nem jött álom a szemünkre, hogy Dida kapitális hibát elkövetetve ajándékozta meg Raul és a Real Madridot egy góllal
Szünet után felpörögtek az események, Pirlo egy távoli bombával egyenlített, majd Casillas is bemutatott egy hatlams kapushibát, amit Pato használt ki, és már vezetett a Milan. Drenthe révén még sikerült egalizálnia a hazai együttesnek, de a Milan egyre inkább magára talált. Egy szabályos Milan-gólt nem adott meg a bíró, majd a 88. percben Seedorf zseniális passzából Pato megszerezte az olaszok győztes gólját.

A mérkőzés öt gólja:

Szerdai eredmények:

A csoport:
Bordeaux-Bayern 2-1
G.: Ciani 29., Planus 40., ill. Ciani (öngól) 6.
Juventus-Maccabi 1-0
G.: Chiellini 47.
Az állás: 1. Bordeaux 7 pont, 2. Juventus 5, 3. Bayern München 4, 4. Maccabi Haifa 0

B csoport:
Wolfsburg-Besiktas 0-0
CSZKA-MAnchester United 0-1
G.: Valencia 86.
Az állás: 1. Manchester United 9, 2. Wolfsburg 4, 3. CSZKA Moszkva 3, 4. Besiktas 1

C csoport:
Zürich-Marseille 0-1
G.: Heinze 69.
Real Madrid-Milan 2-3
G.: Raul 19., Drenthe 76., ill. Pirlo 62., Pato 66., 88.
Az állás: 1. Real Madrid 6 (10-5), 2. Milan 6 (5-4), 3. Zürich 3 (3-6), 4. Marseille 3 (2-5)

D csoport:
Chelsea-Atletico Madrid 4-0
G.: Kalou 41., 52., Lampard 69., Perea (öngól) 90.
Porto-Apoel 2-1
G.: Hulk 33., 48 (utóbbi 11-esből), ill. Pereira (öngól) 21.
Az állás: 1. Chelsea 9, 2. Porto 6, 3. APOEL 1 (1-3), 4. Atlético Madrid 1 (0-6)