Felvidékieket vertek Debrecenben

| 2012. 10. 06. | 16:44:24
Az érsekújváriak bánták a debreceni kiruccanást.

A szlovák junior U20-as I. liga 3. fordulójában a Debrecen hazai pályán az Érsekújvár gárdáját fogadta. Mint ismert,  a 16 csapatos mezőnyben három magyar csapat is szerepel, köztük a hajdúságiak. A debreceni fiatalok szoros első harmadot  követően (2-2), a második felvonásban Könczey vezetésével megnyugtató előnyre tettek szert (5-2). Bár a záró harmad elején egy buta védelmi hiba után - az orosz hátvéd, Trutko adta el a korongot - kontrából szépítettek a felvidékiek, sőt kettős emberelőnyben is támadhattak, a Debrecen megúszta gól nélkül a nyomást, ezt követően pedig beindult a debreceni henger. A csapat szebbnél szebb találatokkal vette el a vendégek kedvét a jégkorongtól és végül 9-3-as kiütéssel abszolválta a találkozót. Egyetlen szomorúságunkat a helyi szpíker tájékozatlansága okozta, aki a teljes mérkőzés alatt Nové Zámky-ként emlegette az érsekújvári csapatot.

Szlovák junior U20-as I. liga, 3. forduló:
Debreceni HK - Érsekújvár 9-3 (2-2, 3-0, 4-1)

A Debrecen holnap a keményebb diónak ígérkező szintén felvidéki Nagytapolcsány csapatát fogadja a tócóskerti jégcsarnokban. A találkozó 10.30-kor kezdődik, a belépés ingyenes.

Autók ütköztek Kabán
Helyszínelnek a rendőrök.
Újabb okoszebrát telepítenek Debrecenben
A munkák nem befolyásolják a villamosközlekedést.
Ki tartja majd rendben a debreceni uszodákat?
Keresik a megfelelő vállalkozót.
Utat újítanak fel és kátyúznak Konyáron
Hajdúhadházi cég végzi a munkát.
Síncserére készül a DKV
Nyílt beszerzési eljárás.
Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?
A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára.
A legtöbb ingatlant Debrecenben hirdették meg
Felpörgött az ingatlanpiac Magyarországon az első negyedévben.
Nyíregyházi cég vette meg a debreceni Kartonpackot
A Covid alatt helyezték állami felügyelet alá.
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.