Makray Balázs: a Lokomotív mozgásban van

Melyek a nemsokára kezdődő bajnokság fő célkitűzései? - erre a kérdésre válaszolt Makray Balázzsal, a DVSC Futball Zrt. cégvezetője a klub honlapján.
– Angol tulajdonosi körünk támogatásával a klub célja egyértelműen az, hogy minden szezonban a nemzetközi kupaindulást jelentő pozíciókért harcoljon, igaz ez a következő idényre is. Játékospolitikánk tudatos, jó példa erre Szűcs Tamás esete, aki két éve gyakorlatilag felnőtt meccs nélkül érkezett hozzánk 19 évesen, most, 21 esztendősen pedig válogatott játékosként értékesítettük a játékjogát a portugál élvonalba. Noha a transzfer értékéről szóló sajtóhírek túlzók, egyértelmű, hogy szívesen jönnek hozzánk fiatal tehetségek, mert Debrecenben tudnak fejlődni és azt követően – ha megérdemlik – továbblépni is. A fejlődés igénye egyébként az egész DVSC-t jellemzi, minden területen nemzetközi színvonalhoz szeretnénk közelíteni, legyen az sportszakmai döntéshozatal, közösségépítő tevékenység, vagy éppen marketingmunka. Nyugodtan mondhatjuk, hogy a Lokomotív mozgásban van, a szerelvény újabb lendületet vett
– fogalmazott Makray Balázs.
Egy hónap múlva kezdődik a 2026/27-es szezon, a DVSC-re a bajnokságban és a nemzetközi porondon is nagy kihívások várnak. A Gert Remmel vezette edzői stáb már javában dolgozik a játékosokkal, a csapat itthoni tréningekkel és vasárnaptól egy keménynek ígérkező ausztriai edzőtáborral készül a rajtra - írja a dvsc.hu.


























































