DEKE: tízből tíz

| 2009. 12. 05. | 16:16:26
Debrecen – Szoros meccsen szenvedte el tizedik vereségét a férfi kosárlabda NB I-ben a DEKE, mely továbbra is az egyetlen nyeretlen csapat a mezőnyben.

DEKE–Körmend 87–90 (17–21, 24–24, 24–22, 22–23)
DEKE: Savic 12/3, Cziczás 15/9, Mali 21/12, Takács 11, Nuhanovic 15. Cserék: Kaluha, Fülöp 4, Gaál 2, Boldizsár 7/3. Vezetőedző: Fodor Péter.
Körmend: Thomas 22/6, Kutasi 5, Ferencz 2, Scott 19, Aliakszejev 14. Cserék: Trummer, Booker 24/9, Fodor G., Tóth G. 4. Vezetőedző: Sabáli Balázs.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 12-13, 9. p.: 17-21, 15. p.: 31-32, 19. p.: 41-43, 25. p: 57-57, 30. p.: 65-67, 35. p: 76-79.

Metserszemmel:
Fodor Péter: – Nem éltünk a nyerési lehetőséggel. Összességében elégedettnek kéne lennem a játékunkkal, de a vége megint pár hibáról szólt, így elment a meccs.
Sabáli Balázs: – Van Isten! Majdnem sikerült megverni magunkat, de végül mégis győzni tudtunk. Egyelőre csak a győzelemnek tudok örülni.

Az állás:

Kigyulladt egy terepjáró Hortobágynál. Menet közben!
A 33-as főútra riasztották a tűzoltókat.
Gépeket vásárolna a Debreceni Vízmű Zrt.
A selejt eszközöket szeretnék pótolni. Pályázat.
Jövőre 4,1 százalékos gazdasági növekedéssel számol a kormány
Az első negyedéves GDP-adat azt jelzi, hogy a gazdaság újra visszatért a növekedési pályára.
Nem akarunk annyit dolgozni, és ennek máris megvannak a következményei
Schöllhammer: Putyin rosszul méri fel, hogy Európa vagy Kína a veszélyesebb Oroszországra.
MotoGP helyett egyetemi területszerzés Hajdúnánáson?
A helyi képviselő-testület „nyomatékos kérést” is megfogalmazott.
KSH: egyre több külföldi látogat Debrecenbe és térségébe