Hirdetés

Debrecen ebben a nagyszerű sportban is ott van az elitben

2018.06.29. 15:39

Debrecen ebben a nagyszerű sportban is ott van az elitben
A férfi dobogósok (Fotó: dksi.hu)

A bocskaikerti elkerülőn száguldottak

Hirdetés

A debreceni kerékpáros egyesület, a DKSI rendezte meg az egyéni időfutam országos bajnokságot a bocskaikerti elkerülőn. A versenyen a hazai klubok színe-java felvonult, és a lebonyolítás is gördülékeny volt, hála az összeszokott szervezőgárdának.

Az eredményekről elmondható, hogy csapatszinten a KSI SE és a KONTENT-DKSI szerepeltek a legeredményesebben, hiszen a KSI 7 dobogós helyet (2 bajnoki címet), míg a KONTENT-DKSI 5 dobogós helyet (3 bajnoki címet) szerzett. A SZINGO-Fehérvár eredménye 3 dobogós hely (2 bajnoki cím), míg a Pannon Cycling Team, a Szekszárdi SZKE, és a Hungaro Fondo is 2-2 dobogós helyezéssel zárták a napot!

Részletes eredmények, fotók elérhetők a dksi.hu weboldalon.

U13
1, PAKOT András Gusztáv (Kőbányai Torna Club SE)
2, HANCZ Tamás (SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE)
3, LERNYEI Samu (Hungaro Fondo)
WU15
1, KŐSZEGI Bianka (KSI SE)
2, FISCHER Fanni (Hungaro Fondo)
3, SÁRY Boglárka (KSI SE)
U15
1, MAGYAR Gergő (Győri Atlétikai Club)
2, BÁN Benedek (Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület)
3, SZEGEDI Marcell (KSI SE)
WU17
1, KOVÁCS Judit (KONTENT-DKSI)
2, TIRCSI Andrea (KSI SE)
3, NEUBAUER Eliza (SZINGO-Fehérvár)
U17
1, SZIJÁRTÓ Zétény (KONTENT-DKSI)
2, MÉSZÁROS Bence (KSI SE)
3, HÁJOS Dániel (BVSC-Zugló / Budapest)
WU19
1, HIDEG Nóra (SZINGO-Fehérvár)
2, BUZSÁKI Virág (Pavé Cycling Academy / Budapest)
3, HONOS Csenge (KSI SE)
Amatőr női
1, KÁRPÁTI Andrea (Budapest)
2, ŐSI Eszter Aliz (Vác)
3, JÓZSÁNÉ ROMÁN Szilvia (Csepel-szigeti Kerékpáros Triatlon SE)
Amatőr master 3
1, BALÁS Attila (ZENGŐ SE Hosszúhetény)
2, BALOGH Lajos (Sólyom Team SE)
3, RÉVÉSZ Gábor (Szeged)
Amatőr master 2
1, RÁKÓCZI Viktor (SZINGO-Fehérvár)
2, HORVÁTH Ákos (Sólyom Team SE)
3, SZABÓ Ferenc (Balmazújváros)
Amatőr férfi (19-39)
1, JÁNOKI Ádám (Polythlon ETK / Vác)
2, TÓTH Norbert (SAXUM KSC)
3, HRENKÓ Norbert (NYKSE / Nyíregyháza)
Felnőtt női
1, HAJNAL Adrienn (FTC/Budapest)
2, KIRÁLY Mónika (SC. MICHELA FANINI)
3, ARANY Gitta (KONTENT-DKSI)
U19
1, FORRAY András (KSI SE)
2, GENZLER Tamás (Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület)
3, MÉSZÁROS Ábel (KONTENT-DKSI)
U23
1, VALTER Attila (Pannon Cycling Team)
2, ANDRÁS Vince (Dr. Bátorfi-Agria  KTK/Eger)
3, DINA Dániel (Pannon Cycling Team)
Felnőtt férfi
1, PEÁK Barnabás (KONTENT-DKSI)
2, FEJES Gábor (Cyklisticky Klub Spartak Tlmace)
3, PELIKÁN János Zsombor (MyBike-Stevens)
kerékpárbicikli

Hirdetés

Hozzászólás

Hirdetés

Hirdetés

.