A Loki (szinte) mindent vitt

| 2009. 10. 06. | 10:48:19
Debrecen – Rudolf a legjobb játékos, Herczeg András a legjobb edző, Polekszics a legjobb légiós, Varga a legjobb 21 éven aluli! – tarolt a Loki a Hivatásos Labdarúgók Szövetsége szavazásán.

A 19. alkalommal kiírt voksoláson a Magyarországon futballozó 770 első és másodosztályú játékos adhatta le szavazatát az elmúlt bajnoki szezon legjobbjaira. Összesen nyolc kategóriában hirdettek győztes, az edzők között első alkalommal kettős győzelem született: az újonc Haladással tavasszal bronzérmet szerzett Csertői Aurél, valamint a Debrecennel bajnoki címet nyert, azóta a BL-csoporkörben szereplő Herczeg András ugyanannyi szavazatot kapott.

A debreceniek több kategóriában is diadalmaskodtak: Rudolf lett a 2008/09-es bajnoki idény legjobbja, Varga József a legjobb 21 éven aluli, Polekszics a legjobb légiós. Említést érdemel még, hogy Rudol és Kabát Péter mögött a királykategóriában a harmadik helyen végzett Czvitkovics Péter, a DVSC középpályása.