Az Armada kevés volt az Aramis ellen

| 2011. 09. 26. | 22:20:08
Debrecen – Bár az első félidő után még reménykedtünk a DEAC-Armada feltámadásában, a második félidőben az Aramis nem adta meg magát, és sima győzelmet aratott.

A Futsal NB I 4. fordulójában a DEAC-Armada gárdája a Colorspectrum Aramist fogadta a Hódos Imre-rendezvénycsarnokban, meglehetősen gyér érdeklődés mellett. Bár az első percben vezetést szerzett Berecz révén a hazai gárda, a rutinos vendégek a 3. percben egyenlítettek a brazil Da Silva góljával, sőt a 8. percben ismét a dél-amerikai talált be, így a félidőt 2–1-es Aramis vezetéssel zárták a felek.

A második félidőben a hazai rohamok helyett jött a hidegzuhany: Da Silva mesterhármasával már kettővel mentek a fővárosiak. Bár az Armada próbálkozott tisztességgel, Bereczet leszámítva ezúttal nem volt játékos a debreceni csapatban, aki méltó ellenfele tudott volna lenni a vendégeknek. A félidő közepén, a városi kispályás bajnokságban a Real Team gárdájában is vitézkedő Fekete Viktor bombájával még zárkózni próbált volna a DEAC, ám szinte a középkezdésből újra válaszolt az Aramis, így maradt a kétgólos különbség. Noha még tíz perc hátra volt a találkozóból, a kapuslehozatallal is próbálkozó Debrecen már nem tudott komolyabb helyzetet kialakítani az eredményt taktikusan őrző vendégekkel szemben, így a hazaiak elkönyvelhetik idei második vereségüket.

DEAC-Armada - Colorspectrum Aramis 2-4 (1-2)
Debrecen, 200 néző
vezette: Nagy (Viczián, Horváth)
góllövők: Berecz, Fekete, illetve Da Silva 3, Hasenauer

A mérkőzés jegyzőkönyvéért KATT IDE

A Mezevill Szombathelyen vendégeskedett és meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett a hazaiaktól. 0-0-ás félidőt követően a Haladás kétszer is betalált a berettyói kapuba, amire Trencsényi csak az utolsó percben tudott válaszolni, így az MVSC a múlt heti szegedi vereség után, Szombathelyről is pont nélkül kényszerül távozni.

Admirál-Haladás VSE-MVFC Berettyóújfalu 2-1 (0-0)
Szombathely, 150 néző
vezette:Kömpf (Kovács, Antal)
góllövők: Kottán, Koronczai, illetve Trencsényi

Bezárt a Kerekerdő Élménypark
Sok debreceni gyerek kedvenc helye volt.
Letették a logisztikai csarnok alapkövét Ebesen
A cégcsoport érdekeltségein keresztül már Debrecenben is jelen van. Zöld és lakosságbarát.
Kiterjesztik a debreceni panelprogramot
Értékes városi ingatlanok eladásáról is döntöttek a képviselők.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.