Már az első harmadban eldőlt

| 2014. 09. 21. | 22:15:49
Hétfőn lehet javítani.

Az újonc Debreceni Hoki Klub a Magyar Kupa győztesének otthonában lépett jégre a Mol Liga 2. fordulójában vasárnap este. A megilletődött debreceniek 6 perc után már 3 gólos hátrányba kerültek, amin a kapuscsere – Gyatlovot Tőke váltotta a 13. perc elején – sem segített. Hiába szépített Csíki a harmad közepén, Azari révén rögtön válaszolt a Dunaújváros (4-1). A második harmad megint rosszul kezdődött debreceni szempontból rosszul, igaz Ladányi révén zárkózott a Debrecen¸kár, hogy az Úivárosnak erre is volt válasza (2-1). A záró harmadban a hazaiak már az eredményre vigyáztak, míg fiaink tisztességgel mentek előre; ez csak arra volt elég, hogy Ladányi révén közelebb jöjjünk a Dunaújvároshoz, a vége 6-3 lett.

Búslakodásra nincs idő: hétfőn már a Brassót fogadja a DHK; a találkozó 18 órakor kezdődik a Derék utcai jégcsarnokban.

Dab.Docler Dunaújváros - Debreceni HK  6:3 (4:1, 2:1, 0:1)
Dunaújváros, 1000 néző. Vezette: Kincses, Gangel. Vonalbírók: Berger, Vass
Dab: KALNINS– Hüffner, Martine 1  – GALANISZ(3), AZARI 1 (2), KISS A.. 2(1) – Martinka, Pozsgai 1 – Somogyi (2), Gröschl (2), Szappanos (1) – Nagy R. (1), Mestyán 1– Pavuk, Peterdi, Papp V. – Dörök, Erdélyi T. – Léránt, Kovács V, Magosi E. –Hajek (kapus). Edző: Donald Maclean
DHK: Gyetlov– Emeljanov Csíki 1, Könczei, Berta (1), LADÁNYI 2 (1) – Voronov, Szadikov, Szicsov , Vaszjunyin, Kaskov– Tőkési, Barabás, Dancsfalvi , Okos, Orosz –Odonga, Wéber, Tőke (kapus) . Edző: Jevgenyij Muhin
Kiállítások: 18, illetve 18 perc