Fradi-verés Debrecenben

| 2009. 05. 23. | 23:51:01
Debrecen – Győzelemmel búcsúzott közönségétől a DVSC női kézilabdacsapata, mely a Ferencvárost győzte le szombaton este a Hódosban. + Képgaléria!

Remek hangulatban kezdődött a találkozó, és a buzdítás nem hagyott alább a végéig. Potyogtak a gólok, mindkét csapat jeleskedett támadásban. A félidő végére a zöldek kerültek lépéselőnybe, még úgy is, hogy egyik legjobbjuk, Szamoránszky kidőlt a sorból.

Szünet után tíz perc elteltével visszavette a vezetést a debreceni együttes, köszönhetően a lelkes közönségnek is, mely űzte-hajtotta a Lokit. Remek végjátékban a DVSC a hazai pálya előnyét kihasználva megnyertev a meccset.

Az utolsó fordulóban, egy hét múlva a DVSC Győrben szerepel.

NB I, rájátszás az 1-4.helyért, 5.forduló:
DVSC-AQUATICUM - Budapest Bank-FTC RIGHTPHONE 31-29 (17-19)
Debrecen, 1600 néző. Vezette: Nagy , Túróczy.
DVSC-Aquaticum: Pastrovics - Csáki 5, Bognár 7/4, Uhraková 3/1, Szabó 3, Bogdanovics 6/1, Stuparicová 1. Cserék: Hornyák 2, Kiss (kapus), Crap, Sinkarenko 3, Kazai 2, Kovács.
FTC: Gridnyeva - Berta 3, Németh , Szamoránsky P. 2, Szucsánszki 11/4, Zácsik 6/1, Kenyeres 4. Cserék: Balogh 1, Szidorova (kapus), Dajka 1, Szamoránsky A. 1, Szabó.
Az eredmény alakulása: 6. p.: 4-3, 13. p.: 9-7, 18. p.: 12-10, 28. p.: 14-18, 37. p.: 20-22, 48. p.: 26-24, 54. p.: 30-28.
Kiállítások: 6, ill. 10 perc.
Hétméteresek: 8/6, ill. 6/5.