Belefutott a késbe a Debrecen

| 2014. 10. 25. | 10:51:24
Ladányi nélkül fogatlan oroszlánnak tűnt a csapat.

Remek első harmadot követően (0-1), a második játékrészben felesleges kiállításokkal nehezítette meg a Ladányi Balázs nélkül felálló Debreceni Hoki Klub a dolgát pénteken Miskolcon, amit a hazaiak könyörtelenül kihasználtak (4-1). A záró harmadban becsülettel küzdöttek Bertáék, de a gólt ismét a hazaiak szereztek, így a vége egy sima vereség lett (5-1).

Nincs idő a búslakodásra, vasárnap a Dunaújváros érkezik Debrecenbe. A találkozó 18 órakor kezdődik.

MISKOLCI JEGESMEDVÉK–DEBRECENI HK 5–1 (0–1, 4–0, 1–0)
Miskolc, 1100 néző. V: Haszonits, Varjú, Pálkövi, Kormos
MISKOLC: Bálizs – Gőz (1), Sagent (1) – DANSEREAU 1 (1), Tóth A., Hajós (1) – Dósa, Boyle 1 – Láda B., Metcalfe 1, Fliszár – Vojtko, Láda P. – BECZE 1 (2), COHEN 1 (1), Nagy K. – Budai R., Godo – Miskolczi, Szilágyi, Rito. Edző: Majoross Gergely
DEBRECEN: Tőke – Csíki, Emelianov – Berta, Barabás, Könczei – Voronov (1), Sabikov – Korilyuk, KASKOV 1, Sychov (1) – Orosz, Wéber – Okos, Dancsfalvi, Hári – Tőkési, Odnoga. Edző: Jevgenyij Muhin
Kiállítások: 14, ill. 16 perc

Majoross Gergely: – A jó irányba tettünk egy nagy lépést. A fiúk végrehajtották azokat a plusz feladatokat, amelyek a gólokhoz kellettek, és az emberelőnyös helyzetekben is jól teljesítettek.
Jevgenyij Muhin: – Játékosaim az első harmadban betartották azokat a taktikai utasításokat, amelyeket adtam nekik. A folytatásban azonban felesleges kiállításokat hoztak össze, és ezeket a Macik gólokkal büntették.