civishir.hu

2019.08.04. 22:04

Bárány (fehérben) második gólja pontot ért (Fotók: Ásztai Csaba)

Felemásan sikerült a két csapat NB III-as szezonrajtja.

A DEAC hazai pályán a Putnok ellen, a DVSC idegenben a Sényő otthonában végzett 2-2-re az NB III. nyitófordulójában.

Kondás Elemér "egyetemistái" remek első félidei játékukkal kitömhették volna a Putnokot, helyette a második felvonásban küzdeni kellett az egyenlítésért, miután a vendégek meglepetésre megfordították az eredményt a félidő elején.

A kis Loki az első félidő végén szerencsétlen góllal hátrányba került, ám a második félidőben fordítani tudott, igaz, a nyírségiek némi meplepetésre döntetlenre mentették a talákozót.

NB III keleti csoport, 1. forduló
DEAC - Putnok FC 2-2 (1-0)
gólszerző:
 Bárány (19., 56.), ill. Katona (36.), Mahalek (53.)

Sényő-Carnifex FC – DVSC II. 2–2 (1-0)
DVSC II:
Hrabina – Molnár M., Ujvárosi, Mészáros N., Bene – Györgyi, Kuti, Csősz, Damásdi (Pelles, 92.) – Barna V. (Juhász, 85.), Kerekes (Tonhaizer, 39.)
Gól: 1-0 Molnár M. (öngól, 45.), 1-1 Tonhaizer (63.), 1-2 Csősz (69.), 2-2 Kapacina (79.)