nso.hu

2018.04.29. 21:23

Fotó: dvsckezilabda.hu

Sima lett a Fradi-győzelem.

Nem tudta megszorítani a bajnoki címre is esélyes Ferencváros gárdáját a DVSC-TVP a női kézilabda NB I vasárnap esti mérkőzésén.
A Fradi fokozatosan lépett el a debreceniektől, a második félidőben már 10 góllal is vezetett, sőt a hajrában már 12 találat is volt a vendégek előnye.

DVSC-TVP–Ferencváros 24–34 (9–15)
Debrecen, 1400 néző. V: Andorka, Hucker
DVSC: Horváth-Pásztor – Varsányi 1, Hajduch 2, Grigel 2, Sirián 2, Deszpotovics 5, Vantara-Kelemen. Csere: Lajtos, Szabó D. (kapusok), Zamfirescu, Csáki 5 (4), Hársfalvi, Tóvizi, Román 2 (2), PÁLSDÓTTIR 5, Pénzes
FTC: BÍRÓ B. – LUKÁCS V. 4, VAN DER HEIJDEN 5 (3), Szucsánszki 1, SNELDER 5, Jovanovics 4, Schatzl 3. Csere: Hadfi (kapus), Szekeres 1, Kovacsics, Pena, Faluvégi, Hornyák D. 2, MÁRTON 2, Mészáros R., HÁFRA 7
Az eredmény alakulása. 6. perc: 3–1. 10. p.: 3–5. 17. p.: 5–9. 25. p.: 8–13. 34. p.: 11–18. 39.p.: 12–22. 46.p.: 17–25. 50.p.: 18–29. 53.p.: 19–31
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 7/6, ill. 3/3
Vida Gergő: – A helyzeteink megvoltak, csak nem nagyon sikerült belőni ezeket. Összességében ez az eredmény a realitás. Nagy sebességkülönbség van a két csapat között.
Elek Gábor: – A nagy meleg rányomta a bélyegét erre a mérkőzésre. A védekezésünkben akadtak pontatlanságok, ennek nem örülök, mindegyik hiba igazából koncentrációs probléma volt. Tíz góllal nyerni a DVSC-TVP otthonában mindenképp pozitív. Szerdán dől majd el valószínűleg a sorsunk.