Rosszul sikerült a debreceniek főpróbája

| 2017. 11. 15. | 21:30:00
Simán kikapott a Loki.

Vereséget szenvedett a DVSC-TVP a Dunaújváros otthonában a női kézilabda NB I-ben. A debreceniek az első félidőben még partiban voltak, a második játékrészben azonban a hazaiak magabiztos játékkal tartották otthon a két pontot.

A Craiova elleni EHF-kupa visszavágó főpróbája tehát nem sikerült jól a debrecenieknek, remélhetőleg az előadás sokkal jobb lesz, hiszen ötgólos hátrányt kell ledolgozni a Hódosban.

DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ–DVSC TVP 24–18 (11–10)
Dunaújváros,
 600 néző. V: Horváth P., Marton B.
DUNAÚJVÁROS: Tomasevics – Klujber 2, Kovács A. 3, Cifra 1, Micijevic 2, SZALAI 6, Kazai 3. Csere: OGUNTOYE (kapus), Nick, Takács D. 2, Bouti 1, Grosch, SZEKERCZÉS 4 (2). Edző: György László
DEBRECEN: Horváth-Pásztor – Varsányi 2, Punyko 3, BORGES-LIMA 5 (2), Pálsdóttir, Grigel 2, Hársfalvi 1. Csere: Lajtos (kapus), HAJDUCH 3, Sirián, Vantara-Kelemen 1, Csáki 1. Edző:Anton Tiselj
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–2. 9. perc: 4–3. 18. p.: 9–5. 26. p.: 9–9. 40. p.: 17–12. 47. p.: 20–13
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/2
György László:
– Két nagyon fáradt csapat küzdelmében mi kevesebbet hibáztunk, valamint jobb volt kapusaink teljesítménye. Óriásit harcoltak játékosaim, minden elismerést megérdemelnek.
Tone Tiselj: – Nehéz a dolgunk, mert kevés játékosunk van. Erős a bajnokság, a Dunaújváros jobb csapat nálunk, de a jelenlegi helyzetünkben ez még inkább megmutatkozott, jobb játékosaik vannak.