Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Ők Debrecen kispályás királyai

| 2012. 10. 13. | 13:55:49
Nem változott az erősorrend: a debreceni veteránok, ha hangyapöcörőnyivel is, de idén is elsők lettek. +Eredmények
Ők Debrecen kispályás királyai
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Az Ecuadorból lett Hotel Délibáb nyerte a debreceni szabadtéri kispályás labdarúgó-bajnokság első osztályát. Nagy Szabolcsék egy ponttal előzték meg a Victor Security gárdáját, akiktől éppen a bajnok elleni rangadón elkövetett baki miatt vont le egy pontot a szövetség, ráadásul a találkozót 3-0-ás gólkülönbséggel a Délibáb javára írták. A két csapat egyébként kiemelkedett a mezőnyből, mindössze két-két vereséget és döntetlent könyvelhettek a 30 mérkőzés alatt, de a rúgott gólok tekintetében is a mezőny fölé nőttek (207, illetve 200). A debreceni kispályás labdarúgást hosszú évek óta domináló, a kapust, Bákonyi Norbertet leszámítva, a 30. évüket már jócskán betöltő, sőt a 40-hez már közelebb lévő Kerekesék hagyományosan kiváló védelmükkel is kitüntek, mindössze 68 gólt engedtek az ellenfeleknek.

A bajnokságban 12 ponttal lemaradva, harmadik helyén ifjabb Szima Gábor csapata, a Füredi Söröző végzett, míg a negyedik  Debreceni Péter csapata, a Real Team lett. A gólkirály címet a bajnok adta, a félidőben a Real Teamből a Hotel Délibábba igazoló egykori Loki-kedvenc Igor Bogdanovics 67 gólt szerzett.

A bajnok Hotel Délibáb tagjai: Katona Gergő, Bákonyi Norbert (kapusok), Nagy Szabolcs, Szabó János, Dobi Balázs, Bencsik András, Dobos Attila, Nagy István, Kerekes Zsombor, Nagy Zsolt, Igor Bogdanovics, Marko Milovac, Nagy Attila, Madar Csaba, Balla Ima. Csapatveztő: Benczik Zsolt, Vida Zsolt.

Olajos Gergő megszórta az ellenfeleket

A másodosztályban kiemelkedett a Hatvan Non-Stop, és 12 pontot vert a második helyezett Aranymesterre. Harmadik a Szertár sportbolt lett. A góllövőlista élén a Zuzu FC játékosa, Nagy Csaba végzett 53 góllal. A harmadosztályt a Nagy-Épszer Kft. nyerte, második a bajnokságot az utolsó fordulóban elbukó Meal Trade lett, míg a dobogó alsó fokára a Mihálydi SE álhatott. A Mihálydi adta a gólkirályt: Dorogi György 62 találattal lett az első. A negyedosztály bajnoka a legbeszédesebb nevű Deportívó Nyakonrúglak FC lett, megelőzve a Pitbull Teamet és a Tachograph Klinika-Postás SE-t. Olajos Gergő (Tachograph Klinika) a maga 107(!) góljával nemcsak a negyedosztály, hanem a 8 osztályt tekintve is messze a legtöbb gólt szerezte Az ötödosztályt az Old Boyz nyerte, második a Start FC lett, harmadik az Athos 04 FC. A gólkirály Nagy Gergely lett 75 góllal. A hatodosztályban a Club SSC végzett elöl, mögötte a Sporik lett a második, míg a Bob Mix Cat a harmadik. A Márió FC játékosa, Kozma Ferenc végzett a góllövőlista élén 71 góllal. A hetedosztályban Paragh-uay II örülhetett,  Bobi S Army 1902 és a Goalem FC lett a második, illetve harmadik. Itt Héczei Szabó Attila szerezte a legtöbb gólt, 59 találatig jutott. Az öregfiúk között az Uniqa Biztosító csapata bizonyult a legjobbnak, megelőzve a Suzuki Stop-Dorottyát és a Pedagógus-Hungaropharmát. A senioroknál Tar Gyula bizonyult a leggólerősebbnek a maga 34 góljával.

Bajnokok tornája

A bajnokok tornájára október 22-én kerül sor az egyetemi sporttelepen és szintén ekkor lesznek az osztályzók is. A bajnokságok első két helyezettje automatikusan feljut, míg a negyedik és ötödik helyezettek osztályzót játszanak a feljutásért a magasabb osztály tizenharmadik, tizennegyedik helyezett csapataival.

Szabdatéri bajnokság 2012, I. osztály, végeredmény:

A további tabellákat ITT TALÁLJA

Le a kalappal a szövetség előtt

A nyolc osztályban összesen 124 csapat részvételével lezajlott kispályás bajnokság zavartalan lebonyolításáért külön dicséret illeti a hosszú évek óta áldozatos munkát végző Kassai Zoltán vezette Debreceni Kispályás Labdarúgó Szövetség munkatársait és természetesen a mérkőzéseken közreműködő játékvezetőket.

Hirdetés
Hirdetés
További híreink
A gyermekek gyógyulásáért fociztak Debrecenben
A gyermekek gyógyulásáért fociztak Debrecenben
Izgalmas meccsek, közösségépítés a HUNÉP labdarúgó-tornáján.
A DEAC lemaradt az éremről
A DEAC lemaradt az éremről
A debreceniek elvesztették a párharc ötödik találkozóját.
Bajnoki címet ünnepelnek a debreceniek
Bajnoki címet ünnepelnek a debreceniek
Ötödik aranyérmét szerezte a DEAC.
Bronzcsata: előnyben a debreceniek
Bronzcsata: előnyben a debreceniek
Szétlövésben nyert a DEAC.
Ezt a debreceni gólt látni kell!
Ezt a debreceni gólt látni kell!
Ollózással vette be a vendégek kapuját a DEAC játékosa.
Hatodik Magyar Kupa-győzelmére hajt a DEAC
Hatodik Magyar Kupa-győzelmére hajt a DEAC
A debreceniek mellett a berettyóújfaluiak is érdekeltek.
Debrecen kispályás királyai rekordra törnek
Debrecen kispályás királyai rekordra törnek
A Hungarotarg sikereitől hangos az utóbbi években a debreceni amatőr foci.
Az MLSZ vizsgálatot indított furcsa eredmények miatt
Az MLSZ vizsgálatot indított furcsa eredmények miatt
Mindkét csapat egyaránt 43 ponttal és plusz 161-es gólkülönbséggel zárt.
A kispályás királyok derbijével indul a bajnokság
A kispályás királyok derbijével indul a bajnokság
Debrecenben 1971 óta írják ki megszakítás nélkül a sorozatot.
Sporttörténeti győzelmet aratott a magyar válogatott
Sporttörténeti győzelmet aratott a magyar válogatott
A következő ellenfél a címvédő Portugália lesz.
Futsal: debreceniek és berettyóújfaluiak a keretben
Futsal: debreceniek és berettyóújfaluiak a keretben
Egyelőre 17 játékos kezdi meg a felkészülést az Eb-re.
Két berettyóújfalui gól a válogatottban
Két berettyóújfalui gól a válogatottban
Újabb meccs következik az EB-házigazdával.
Hirdetés
Hirdetés
„A tiszás sikert lovagolnák meg”
„A tiszás sikert lovagolnák meg”
Visszább szorítanák az aktuálpolitikai felszólalásokat a debreceni közgyűlésben.
Hirdetés
Hirdetés
A miniszter a Mediaworks „összeomlásáról”
A miniszter a Mediaworks „összeomlásáról”
Most eljött az igazság pillanata - írta.
A magyar nők java magára marad a menopauzával
A magyar nők java magára marad a menopauzával
Ez derül ki a Richter Gedeon Zrt. nemzetközi kutatásából.
Hirdetés
Hirdetés
Hajdúböszörmény: új lendülettel érkezik a Hajdú7
Hajdúböszörmény: új lendülettel érkezik a Hajdú7
Három napon át retró hangulat, mai slágerek és hagyományőrző programok várják a látogatókat.
Peák Barnabás volt a leggyorsabb Debrecen határában
Peák Barnabás volt a leggyorsabb Debrecen határában
Debrecen és Bocskaikert között rendezték meg az OB-t.
Épül Vámospércs közösségi tere
Épül Vámospércs közösségi tere
A munkálatok jó ütemben haladnak - tudatta a polgármester.
Élet a Fideszen túl: merre tovább, magyar sport?
Élet a Fideszen túl: merre tovább, magyar sport?
A Debreceni Egyetem oktatója szerint a mostani kormányzat egyelőre keresi, hogy hogyan viszonyuljon a sporthoz.
Gazdaság
Világos üzenetet küldött Hajdúhadház vezetése
A város önkormányzati képviselő-testülete szerint akkumulátoriparhoz kapcsolódó tevékenységnek nincs helye a településen.
Küszöbön a Piac utcai lakásberuházás
Több mint száz lakás épül a debreceni Apolló-tömbben.
Papp László: büntetőfeljelentést teszünk a Semcorp ellen
Környezetszennyezés történt a debreceni gyárban.
Belvárosi ingatlantól válna meg Debrecen városa
A ház rossz műszaki állapotban van.
Kivezették a védett árat, de nem volt egység
A Mi Hazánk azt kérdi: hol a 480 forintos benzinár?
Támogatott tartalom
Felnézek Fesztivál: örömünnep a debreceni főtéren
Felnézek Fesztivál: örömünnep a debreceni főtéren
Egy különleges este, ami több lehet, mint egy koncertélmény – július 4-én ingyenes zenei fesztivál várja az érdeklődőket.
Koktél Műhely: baráti partik, céges csapatépítők
Koktél Műhely: baráti partik, céges csapatépítők
Kiváló koktélok, italok, exkluzív környezet bárral és tágas kerthelyiséggel.
Filmzenekoncert a debreceni csillagos ég alatt
Filmzenekoncert a debreceni csillagos ég alatt
Új zenei élmények és látványos vizuális megoldások a Nagyerdei Szabadtéri Színpadon.
Sensirion: a 25 milliomodik terméket ünnepelték
Sensirion: a 25 milliomodik terméket ünnepelték
Ünnep a debreceni gyáregységben.