Debrecenben a Mikulás nemcsak gyerek-, hanem hokirajongó is

| 2022. 11. 30. | 19:41:00
Addig azonban még egy nagy rangadó vár a DEAC-ra.

Az Erste Liga Mikulása ajándékkal várja a debreceni gyerekeket december 4-én, amikor a DEAC együttese a FEHA19 gárdáját látja vendégül.

December 4-én, vasárnap a délután fél hétkor kezdődő DEAC-FEHA19 Erste Liga-mérkőzés előtt, 17:30 órától és a szünetben színes programokkal várjuk a kicsiket és nagyokat egyaránt. Lesz korongtoronyépítés, karácsonyi origami, kifestő és puzzle, a harmadszünetekben pedig kapuralövő-versennyel és kvízjátékkal szórakoztatjuk a az érdeklődőket. Mindezek mellett a kilátogatókat több meglepetés is várja! Látogass el a Debreceni Jégcsarnokba, és csússzál be te is egy hokimeccsre a Mikulással!

- hirdeti a debreceni klub honlapja.

A Mikulás előtt jön a címvédő!

A szurkolóknak jó tudni, hogy nem kell vasárnapig várni Erste Liga-mérkőzésre Debrecenben, hiszen pénteken is pályára lép a DEAC hazai pályán, ráadásul nem is akármilyen rivális ellen: a bajnoki címvédő Csíkszereda lesz a vendég este 18.30-tól.