Csúfos vereséget szenvedtek a debreceniek

| 2020. 09. 12. | 11:29:00
Érvényesült a papírforma.

Magabiztos győzelmet aratott a Ferencváros a DVSE ellen a hetedik fordulóból előrehozott találkozón szeptember 11-én. A debreceniek végig derekasan küzdöttek, de csak villanásokra volt erejük a világsztárokkal teletűzdelt fővárosiak ellen.

Jól kezdődött a találkozó debreceni szempontból, hiszen másfél perccel az első negyed végéig 2-2 volt az állás. A Fradi góljaira Macsi Martin előbb centerből, majd büntetődőből volt eredményes. A hátralévő 88 másodpercben azonban háromszor is betalált a vendéglátó, így 5-2-re elment Varga Zsolt együttese nyolc perc után. A második negyedben csaknem öt percet kellett várni az első debreceni találatig: ekkor Krasznai Bendegúz lőtt gólt emberelőnyből. A Fradi viszont addigra már háromszor is eredményes volt, és ezeket követte további kettő, így a félidőben már 10-3-ra vezetett a bajnok. Remekül kezdte a második játékrészt a DVSE. Takács Kristóf előnyből, Pethe István pedig centerből szerzett gólt, a negyed második felére viszont alábbhagyott a lendület. Az FTC ezt kihasználva tovább növelte előnyét, így a záró játékrész előtt már 11 gólos volt a hazai előny. (16-5) Az utolsó negyedben érződött, hogy a lényegi kérdések már eldőltek. Négy és fél perc után született meg az első Fradi gól, melyet még zsinórban három követett. Két perccel a vége előtt Zsilák László szépített fórból,az utolsó percben pedig Smitula Gergő tett hozzá még egyet akcióból. Az utolsó két gól az FTC nevéhez fűződött, amivel a zöld-fehér csapat beállította a 23-7-es végeredményt.

Lezárják a nagymacsi vasúti átjárót
Ne megszokásból közlekedjenek!
Reumatológia: új diagnosztikai és terápiás lehetőségekről Debrecenben
A háromnapos konferencián több mint ötven előadás hangzik el.
Környezeti szennyezés miatt javasolt óvintézkedést a hajdúnánási polgármester
Aggodalomra okot adó minták a városhoz tartozó Tedejen.
A debreceni ellenzék is megszavazta az új lakásprogramot
Helyi egyedi védelem alatt álló építmények felújítását is segíteni az önkormányzat.