Próbajátékos lőtt gólt a Lokinál

| 2018. 07. 15. | 10:21:00
Háromgólos felkészülési meccs Pallagon.

2–1 arányban legyőzte az NBII-es Vácot a DVSC július 14-i edzőmérkőzésén Pallagon – olvasható a debreceni futballklub honlapján.

A találkozón – próbajátékosként – pályára lépett a 21 éves Damásdi Alex, aki a Puskás Akadémiában nevelkedett, legutóbb pedig Cegléden futballozott.

Már a 11. percben vezetést szereztek a piros-fehérek: Csősz 23 méterről végzett el szabadrúgást, a jobb alsóba tartó lövést még védte a kapus, de a kipattanót Damásdi a hálóba passzolta. A 20. percben a Vác előtt adódott lehetőség, Balajti lőtt a lécre, onnan a gólvonal elé pattant a labda, majd a túloldalon Szécsi Márk találta el a kapufát. A 25. percben egyenlített a Vác, Zsolnai 16 méterről, középről lőtt a kapuba. Négy perccel később a Loki visszaszerezte a vezetést, Újvárosi fejelt Albion Avdijajhoz, aki a bal alsóba lőtt.

A második félidőben is többet birtokolta a labdát a hazai környezetben játszó csapat, voltak helyzetei is, de inkább a küzdelem dominált, újabb gól nem született. A találkozón a DVSC szempontjából lehetőséget kapott több fiatal, saját nevelésű játékos is.