Tom Brady és csapata betlizett

| 2011. 01. 17. | 10:10:28
USA – Kialakultak a főcsoportdöntők a tengerentúli amerikaifutball-bajnokságban (NFL). A New York Jets meglepetésre kiejtette a Tom Brady által vezényelt New England Patriotsot.

A Nemzeti főcsoport (NFC) első elődöntőjében a Green Bay Packers az Atlanta Falconst verte nagyon lazán (48–21), mégpedig Atlantában. A második elődöntőben a hazai pályán játszó Chicago nem adott esélyt a Seattle Seahawks együttesének. A Bears már 28-0-ra is vezetett, végül pedig a két touchdownt futó és két TD-passzt adó irányító, Jay Cutler vezérletével 35-24-re nyert.

Az Amerikai főcsoport (AFC) első elődöntőjében a Pittsburgh a Baltimore ellen a sírból hozta vissza a meccset, s nyert 31–24-re, a második elődöntőben meglepetésre a Tom Brady vezérelte New England nem bírt otthon a New York Jets együttesével. Az alapszakaszt a legjobb mutatóval (14-2) záró Patriots csupán a harmadik negyed utolsó percében szerezte meg első TD-jét. A Jets a három touchdownpasszt adó irányító, Mark Sanchez vezérletével 28–21-re nyert, és bejutott főcsoportdöntőbe.

A jövő vasárnapi párosítások:
NFC: Chicago Bears-Green Bay Packers
AFC: Pittsburgh Steelers-New York Jets

A két győztes feburár 6-án a dallasi Cowboys Stadiumban csap össze a Super Bowl-ért.

Továbbra is kritikus állapotban van a szlovák kormányfő
Továbbra is súlyos állapotban van a besztercebányai kórházban Robert Fico - jelentette be a besztercebányai Roosevelt kórházban tartott sajtótájékoztatóján Robert Kalinák szlovák védelmi miniszter és miniszterelnök-helyettes szerdán este.
Ötödikként ért célba a debreceni sprinter
Kozák Luca Olaszországban versenyzett.
Pünkösd: két napig minden nagy élelmiszerbolt zárva tart
Addig várhatóan megrohamozzák az üzleteket az emberek.
A nőgyógyászati és a biotechnológiai üzletág bevételei ugrottak meg
A Richter árbevétele csökkent, nyeresége nőtt.
Rangos díjat vehetett át Debrecen polgármestere
Papp László közös sikernek tartja az elismerést.
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.