A Lyon a Liveropoolt is elintézte

| 2009. 10. 21. | 11:23:57
Debrecen – Ahogy arra a Loki–Lyon (0–4) után sokan fogadtak, a franciák a Liverpoolt is legyőzték a Bajnokok Ligája E csoportjában. + Videó!

A DVSC csoportjában a Liverpool Benayoun góljával vezetéshez jutott ugyan az első félidőben, de szünet után egyenlített a Lyon, sőt, Delgado a 90. percben megszerezte a franciák győztes találatát. A Mersey-partiak vereségükkel nagyon nehéz helyzetbe kerültek, 3 megszerzett pontjukkal visszacsúsztak a 9 pontos Lyon és a 6 pontos Fiorentina mögé.

Az Inter a Genoa elleni 5-0-s siker után magabiztosan készülődött a Dinamo Kijev elleni hazai összecsapásra, de a találkozó ötödik percében lefagyott a mosoly a hazai drukkerek arcáról, az ukránok első támadásukból vezetést szereztek. Stankovic a 35. percben egyenlített, de Lucio öngóljával ismét a kijeviek jutottak előnyhöz. A szünet után Samuel egyenlített ugyan, de itt elfogyott a tudomány, és José Mourinho gárdája kénytelen volt beérni a döntetlennel - a harmadikkal, három meccsből.

A csoport másik meccsén Barcelonában még nagyobb meglepetés született, az orosz Rubin Kazany már a 2. percben vezetést szerzett, Ryazantsev vette be a kaput. A 48. percben Ibrahimovic egyenlített, de az oroszok a 72. percben ismét betaláltak Karadeniz volt eredményes. Újabb gól már nem esett,

A G csoportban gyakorlatilag eldőlt, hogy a Sevilla már továbbjut a kvartettből, három forduló után kilencedik pontját is megszerezte, ezúttal Stuttgartban nyert. A román Unirea hatalmas meglepetésre 4-1-re verte idegenben a Rangerst.

Az H csoportban az Arsenal 1-1-re végzett az AZ Alkmaar otthonában, az Olympiakos pedig 2-1-re verte a Standardot.

Eredmények:

E csoport:
Liverpool-Lyon 1-2
G.: Benayoun 41., ill. Gonalons 72., Delgado 90.
DVSC-TEVA-Fiorentina 3-4 (2-4)
G.: Czvitkovics 2., Rudolf 28., Coulibaly 89., ill. Mutu 6., 20., Gilardino 10., Santana 37.

Rangers-Uniera 1-4
G.: Ricardo (öngól) a 2., ill. Bilasco 32., LAfferty (öngól) 49., McCulloch (öngól) 59., Brandán 65.
Stuttgart-Sevilla 1-3
G:: Elson 74., ill. Squillaci 23., 72., Navas 55.,

H csoport:
Alkmaar-Arsenal 1-1
G.: Mendes 90., ill. Fabregas 36.
Olympiakos-Standard 2-1
G.: Mitroglou 43., Stoltidis 90., ill. Camargo 37.

Környezetszennyezés: közleményt adott ki a Tedej Zrt.
A cég nem kíván Nagyné Legény Ildikó polgármesterjelölt kampányában részt venni - írják.
Nyíregyházi cég vette meg a debreceni Kartonpackot
A Covid alatt helyezték állami felügyelet alá.
Pünkösd: két napig minden nagy élelmiszerbolt zárva tart
Addig várhatóan megrohamozzák az üzleteket az emberek.
A nőgyógyászati és a biotechnológiai üzletág bevételei ugrottak meg
A Richter árbevétele csökkent, nyeresége nőtt.
Rangos díjat vehetett át Debrecen polgármestere
Papp László közös sikernek tartja az elismerést.
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.