Csodásan kezdték az évet a debreceni lányok

| 2015. 01. 06. | 21:57:06
Így kell ezt a továbbiakban is!

Parádés kapusteljesítmény, szenzációs védekezés és végre lendületes, de legfőképp eredményes támadások; ennek köszönheti a DVSC női kézilabdacsapata a keddi ötgólós sikert. A Loki végig uralta a találkozót, és ha a fehérvári oldalon nincs egy másik debreceni, a nemrég véget ért hazai rendezésű EB-n a válogatottban is kiválóan védő Kiss Éva, már az első félidőben eldőlhetett volna a találkozó. Így maradt a másodikra a döntés, amiben a lányok rég nem látott játékkal rukkoltak elő, nem is volt kérdéses a debreceni siker.

Következik január 10-én a Vác idegenben.

Női kézilabda NB I.
DVSC-TVP-AQUATICUM-FEHÉRVÁR KC 26-21 (11-10)
Debrecen, 1000 néző. V: Dobrovits, Tájok
DVSC: HORVÁTH-PÁSZTOR – Varsányi 1, B. Klikovac, KARNIK SZ 4, Siska, KUDOR 7 (3), KELEMEN 3. Csere: Makai (kapus) BÁRÁNY 5, Szilágyi Á. 1, GORILSZKA 3, SLAKTA 2. Edző: Varga József
FEHÉRVÁR: KISS É. - CSÁKI 3, Hajduch 2, Bogoszavljevics 1, Horváth B. 1, TILINGER 9 (6), Kazai.Csere: Mayer, TANABE 2, Emberovics 2, Becséri 1, Isitate, Lackovic. Edző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 10. p.: 3-3. 20. p.: 6-6. 25. p.: 9-7.34. p.: 13-10. 40. p.: 16-11. 49. p.: 20-16. 57. p.: 24-19.
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek:4/3, ill. 6/6

Tehetséges diákok versenyeznek Debrecenben
A legjobb 26 pályamunkát mutatják be a tehetséggondozó diákkonferencia döntőjében.
Komoly fogadalmak: Marco Rossi biciklizik, Lukács László fut
A debreceni rocker magyar továbbjutás esetén annyi kilométert fut, amennyit a zenekarban töltött.
Orbán Viktor Debrecent hozta fel példaként
Amikor pénzről van szó és gazdaságról van szó, akkor a valóság inkább az együttműködés felé mutat - jegyezte meg a kormányfő.
Ki tartja majd rendben a debreceni uszodákat?
Keresik a megfelelő vállalkozót.
Utat újítanak fel és kátyúznak Konyáron
Hajdúhadházi cég végzi a munkát.
Debrecenbe érkezik, ami csak gurul!
Enni- és innivalót be lehet vinni a Debrecen Drive-ra.
Síncserére készül a DKV
Nyílt beszerzési eljárás.
Ön tudja, mi rejtőzik a kép 1%-án?
A Kuckó Önkéntes Program különleges kezdeményezéssel hívja fel a figyelmet az 1%-os rendelkezés fontosságára.
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.