Tönkreverte a Jégtörőket a DHK

| 2010. 03. 07. | 21:57:55
Debrecen – Szoros meccset jósoltunk, de nagy örömünkre szolgál, hogy nem lett igazunk. A DHK akkora verést mért a Jégtörőkre, hogy azt még sokáig megemlegetik Dunaújvárosban.

A két csapat a nyolcadik percig még fej-fej mellett haladt, onnantól kezdve a debreceniek begyújtották a rakétákat, és állva hagyták a vendégcsapatot. Az első harmad 10. és a második harmad 16. perce között zsinórban tíz gólt (!) ütöttek Györgyék, padlóra küldve az ellenfelet, mely még úgy sem tudta számára tisztességessé tenni a végeredményt, hogy a harmadik harmadot megnyerte.

A DHK így szépen búcsúzott a lelkes közönségétől, ebben a szezonban ugyanis már nem játszik több tétmeccset hazai pályán. A jégkorong OB I. rájátszását egy négyes torna keretén belül rendezik meg Dunaújvárosban. A debreceniek alapszakasz-győztesként várják a rájátszást, azaz a dunaújvárosi négyes tornát (március 20-21.), ahol az elődöntőben az alapszakaszban utolsó helyen végzett Szegeddel csapnak össze. A másik ágon Jégtörők–MAC találkozót rendeznek a döntőbe jutásért.

Jégkorong OB I/B, alapszakasz:
Debreceni HK–Dunaújjvárosi Jégtörők 13–4 (3–1, 8–0, 2–3)
DHK: Máthé Csaba – Kelemen Tibor, Szerdahelyi Gábor, György József, Bálint Artúr, Fábián Donát, Igor Razov, Pál Csaba, Zeke Dávid, Szőcs Botond, Hegedüs Dávid Koppány, Horváth Dávid, György István, Nagy Zoltán, Kovács Péter, Fábián Dániel, Salánki Attila, Magyar Zoltán (kapus).
Gólszerzők: Fábián Dániel, György J. 2, Bálint 2, Salánki, Tóth, György I., Horváth 2, Szőcs, Nagy Z., Pál Cs., illetve Mekler 2, Kis 2.
Kiállítások: 16, illetve 34 perc.

Latorcai Böszörményben: a dollárbaloldaliak szét akarják rombolni a családokat
Az államtitkár szerint a család felbomlása a nemzet felbomlásához vezet.
Karambol a Bartók Béla úton: egy ember roncsba szorult