Hengerelt a Debrecen!

| 2011. 10. 08. | 21:48:52
Debrecen – A Szeged elleni vereséget kiheverve, méretes zakóban részesítette a DVSE férfi vízilabdacsapata a BVSC gárdáját a vízilabda bajnokság 2. fordulójában.

A mérkőzés első negyede még kiegyenlített küzdelmet hozott (2-2), ám Varga Tamás vezérletével a Debrecen a második harmadtól kezdődően begyújtotta a rakétákat, és mindösszesen két gólt engedélyezett a fővárosiaknak a hátralévő időben. Mitrovic szenzációsan védett, 71 százalékos kapuvédési mutatója magáért beszél.  A támadásainkból Varga mellett Bugaychuk és Vindisch is két-két góllal vette ki a részét, de örömteli, hogy összesen nyolc játékos osztozott a tizenhárom dobott gólon.

A DVSE legközelebb ismét hazai pályán száll vízbe, mégpedig október 14-én a PVSK-Fűszert ellenében.

Vodafone férfi ob I, 2. forduló:
Debrecen Fujitsu - BVSC-Zugló 13-4 (2-2, 4-1, 4-1, 3-0)
Debrecen, 1000 néző; vezette: Petik, Marosvári
DVSE: Mitrovics - Kiss Tamás, Apanasenko, Bugajcsuk, Hegedűs, Varga, Zoufal, Misics, Vindisch, Létay, Simon, Tóth, Nébald. Edző: Gyöngyösi András
gólok: Varga 4, Vindisch 2, Bougajcsuk 2, Zoufal 1, Létay 1, Apanasenko 1, Misics 1, Hegedűs 1, illetve Keresztes 1, Kotsidis 1, Borsos1, Rajna 1
Kiállítások: 7/4, illetve 7/2
Büntető: 2/1, illetve 0/0