Otthon került hátrányba az Újpest

| 2010. 03. 24. | 20:37:51
Budapest – Lejátszották szerdán a labdarúgó Magyar Kupa második elődöntőjének első mérkőzését is. Az Újpest nem tudott előnyt szerezni a ZTE ellen, sőt...

Alakul a Magyar Kupa fináléjának párosítása, túlvagyunk az elődöntők odavágóin. A Loki kedden ugyebár 1-1-es döntetlent ért el a Honvéd otthonában, a Bozsik-satdionban, így a visszavágón jó eséllyel léphet pályára a döntőbe jutásért.

A másik ágon az Újpest a Megyeri úti Szusza-stadionban a Zalaegerszeget fogadta, ám nem tudott előnyt szerezni, sőt, a vége 0-1 lett (a gólt 88. percben Balázs lőtte). A lila-fehérek továbbra is rossz formát mutatnak, ráadásul emberhátrányba is kerültek a szerdai meccsen, miután a 61. percben Vaskót kiállította a játékvezetőt.