Demoralizáló vereség

| 2009. 10. 09. | 22:07:08
Debrecen - Reménykedtünk a bravúrban, a Győr esélyeshez méltóan, még a legjobbját is nélkülözve győzte le a DVSC-t pénteken este a Hódosban.

A bajnoki címvédő Győriek már az első félidőben tetemes előnyhöz jutottak (7-11), és ezzel jól gazdálkodtak a szünet után. A debreceniek küzdöttek becsülettel, de csak a szépítésre volt sanszuk. Minden ott dőlt el, amikor 10-8-as debreceni vezetésnél a piros-fehérek leblokkoltak, és kilenc gólt kaptak zsinórban. Nem elütés, nem tévedés: kilencet!

A női kézilabda NB I-ben:
DVSC-Győr 24-28 (11-17)
Debrecen, játékvezetők: Dobrovits, Tájok.
DVSC: TRIFFA - Csáki 1, BULATH 5, Lovric 3, Szabó V. 1, Mörtel 3 (2), JUHÁSZ G. 4
CSERE: Kiss É. (kapus), BOGDANOVICS 4, Kazai, Hornyák D. 2 (1), Slakta 1. Edző: Bakó Botond
GYŐR: PÁLINGER - Mraviková 2, Hornyák Á. 1, SPIRIDON 1, AMORIM 5, KOVACSICS 6 (3), VÉRTEN 8 (2)
CSERE: TOMORI 3, Orbán A. 1, Mayer. Edző: Konkoly Csaba
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4-2. 10. p.: 8-5. 17. p.: 10-8. 29. p.: 10-17. 37. p.: 15-18. 45. p.: 18-20. 55. p.: 22-24
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 7/3, ill. 6/5