Balmazújvároson legalább széppé tették a végét...

| 2019. 05. 19. | 19:51:00
Örömünnepet hozott a végjáték.

Igazi gólparádét és fiesztát rendezett búcsúzóul szimpatizánsainak a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő.

Visszatért az újvárosi B-közép, s meg is mutatták a hangjukat már a Vác elleni összecsapás elején is. A Balmaz Kamilla Gyógyfürdő ugyanis a Pest megyeiek ellen vívta a szezon utolsó mérkőzését az NB II-es Merkantil Bank Ligában.

Igazán a 15. percben jött meg mindenki hangja, amikor is Zádori egy nagyszerű passz után megszerezte a vezetést a hazaiaknak. Majd ismét Zádori villant egy negyed órával később, akkor épp egy lecsorgó labdára csapott le a lehető legjobb ütemben, s lőtt óriási bombagólt. A két gól pedig kellőképpen le is ültette az abszolút nem a legjobbjaival kiálló dunakanyariakat.

A szünet után mintha megélénkült volna a Vác, de csak momentumaik voltak, azok sem feltétlenül említésre méltóak. Majd érkezett a mérkőzés hajrájában a harmadik újvárosi gól: Szabó Balázs maradt egyedül, s nem könyörült, ő is hatalmas gólt szerzett. Arra a bizonyos i-re a pontot pedig Pongrácz tette fel, aki gondolt egy merészet, s a tizenhatos bal sarkától lőtt, a vége pedig egy óriási gól lett a hosszú felsőbe. A négy gól pedig igazi örömünnepet okozott Balmazújvárosban. Megvan a bennmaradás, megvan a licenc, folytatás a következő szezonban!

Győzelem vagy halál - így vág neki a szegedi útnak a DEAC
A debreceniek vereség esetén csak nagy mázlival juthatnának be a rájátszásba.
A nagypénteket sem úsztuk meg súlyos karambol nélkül Debrecenben
A Füredi úton a tűzoltók végzik a mentést.
Letették a logisztikai csarnok alapkövét Ebesen
A cégcsoport érdekeltségein keresztül már Debrecenben is jelen van. Zöld és lakosságbarát.
Kiterjesztik a debreceni panelprogramot
Értékes városi ingatlanok eladásáról is döntöttek a képviselők.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.