A debreceni Orbán találkozott a felcsútival

| 2016. 12. 05. | 17:08:00
Készült is egy szelfi az utókornak.

Az El Clasicón szelfizett egymással a debreceni Orbán Károly és Orbán Viktor miniszterelnök. A debreceni fitneszterem-üzemeltető a legendás katalóniai arénában, a Nou Campban "kapta el" a kormányfőt, és a felvételt megosztotta a Facebookon.

A spanyol bajnokság szuperrangadója egyébként 1-1-es döntetlent hozott. Meglehetősen passzív első félidő után Suárez szerzett vezetést a Barcelonának.  A folytatásban is veszélyesebben játszó katalán együttes többször is eldönthette volna a találkozót, ám nem élt kínálkozó lehetőségeivel, Sergio Ramos pedig a 90. percben egyenlített a második félidő egyetlen nagy madridi helyzetéből.

A királyi gárda tétmeccsen immár 33 találkozó óta veretlen, legutóbb április 6-án kapott ki a Wolfsburg vendégeként a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén. A Primera Divisiónban ezt megelőzően az Atlético Madrid győzte le Zinedine Zidane együttesét február 27-én.

1 Real Madrid 14 10 4 0 37–12 +25 34
2 Barcelona 14 8 4 2 34–15 +19 28
3 Sevilla 14 8 3 3 25–20 +5 27
4 Atlético Madrid 14 7 4 3 28–11 +17 25
5 Villarreal 14 6 5 3 19–10 +9 23
6 Real Sociedad 13 7 2 4 20–14 +6 23
7 Athletic Bilbao 14 7 2 5 20–17 +3 23
8 Eibar 14 6 3 5 21–19 +2 21