Újabb szép debreceni győzelem idegenben

| 2020. 11. 13. | 22:19:00
A Dunaújváros után a Titánok is meghajoltak a DEAC nagyobb tudása előtt.

Két pontra csökkent a DEAC jégkorongcsapatának hátránya a listavezető MAC együttesével szemben az Erste Ligában, miután a debreceni legénység a Székesfehérvári Titánok otthonában is győzni tudott.
A Titánok szereztek vezetést az első harmadban, amire a DEAC az első szünetig nem tudott válaszolni. Meglehetősen nehezen indult be a debreceni szekér, a második harmadban is csupán az egyenlítést sikerült kicsikarni Bogesic révén. A harmadik játékrészben a Dunaújvárosban két nappal korábban duplázó Szűcs István végre vezetést szerzett a DEAC-nak, majd Novotny növelte az előnyt, a végén pedig Sándor Flórián üres kapus góllal tette fel az i-re a pontot.
A debreceni sikere abszolút megérdemelt, hiszen majdnem kétszer annyiszor lőttek kapura, mint  a hazaiak. A hajdúságiak kedden az Újpest vendégei lesznek, a találkozót az M4Sport élőben közvetíti.