Ez pech! Az utolsó pillanatban vesztett a Debrecen

| 2016. 09. 29. | 10:33:00
Vereséggel rajtolt a DVSE a pólóbajnokságban.

Szerdán este a cívisvárosi pólósok számára is elrajtolt a OB I. 2016/2017-es küzdelemsorozata. A DVSE a hetedik élvonalbeli idényének nyitányán máris rangadón csobbant, mégpedig a Vasas otthonában.

Három küzdelmes negyed után a hazaiak egygólos előnnyel vágtak neki az utolsó játékrésznek, tehát még semmi sem dőlt el! A negyedik negyedik így őrült hajszát hozott, összesen tíz gól esett!

Az utolsó perc is hallatlan izgalmakat tartogatott. A debreceniek 22 másodperccel a vége előtt Tóth Péter révén egyenlítettek, ám az utolsó pillanatban Koopman megszerezte a Vasas győztes gólját, így vereséggel kezdett a DVSE.