Már csak eggyel volt jobb a Fradi!

| 2011. 04. 20. | 23:57:18
Debrecen - Az alapszakaszban még sima győzelmeket aratott a Ferencváros a debreceni pólócsapat ellen, de a rájátszásban már csak eggyel nyert. Kis híján az iksz is megvolt!

A Debrecen Fujitsu csapata a Ferencváros elleni mérkőzéssel megkezdte szereplését a vízilabda OB/1 rájátszásában. Háromnegyed ház és a megszokott fergeteges hangulat fogatta a csapatokat a debreceni uszodában. A mérkőzést a Ferencváros kezdte jobban, a fővárosiak 3-1-es vezetésre tettek szert az első negyedben. A Gyöngyösi-legények a centerjátékot erőltették, azonban a Fradi védelme állta a sarat. A második negyed gól nélküli játékot hozott, a debreceni kapuban Decker Attila parádés hárításokkal hozta még jobban tűzbe az amúgy sem alvó közönséget.

A nagy szünet után, kiegyenlített volt a játék, Dunca és Kistamás találataival egy gólra zárkóztunk, így az utolsó játékrészt 4-3-as hátrányból kezdhettük. A negyedik negyedben a szerencse is mellénk szegődött, a fradisták 5 kapufát lőttek, igaz kettőnél Decker tolta a lécre a labdát. A folytatásban egyik csapat sem jegyzett találatot, az utolsó támadást állva tapsoló közönség előtt vezethette a Debrecen, azonban sajnos nem sikerült gólt szerezni.

Így a papírforma érvényesült, de az eredmény szorossága mutatja, hogy jó úton halad a Gyöngyösi-csapat. Szomorkodásra nincs idő, április 27.-én az ugyancsak komoly játékerőt képviselő Szolnok ellen szállnak vízbe a fiúk.

DEBRECEN FUJITSU–FTC-FISCHER KLÍMA 3–4 (1–3, 0–0, 2–1, 0–0)
Debrecen, 900 néző. V: Madarasi, ifj. Juhász Gy..
DEBRECEN: DECKER A. – KISTAMÁS 2 (2), Simon A. Bugajcsuk, DUNCA 1, Apanaszenko, Zoufal. Csere: Kárteszi, Halek. Edző: Gyöngyösi András.
FTC: MITROVICS – CZIGÁNY 1, VARGA ZS. 1, Varga T., Misics, Weszelovszky 1, KUNAC 1. Csere: Tóth Z., Szeles 1, Ágner. Edző: Ambrus Tamás
Gól – emberelőnyből: 6/2, ill. 6/0
Kipontozódott: Simon A. (27.)

Így látták

Gyöngyösi András: - Úgy érzem, hogy kihoztuk a meccsből a maximumot, remélem, hogy jövőre fordulni fog s kocka, gratulálok a csapatnak.
Ambrus Tamás: - Gladiátorharcban nyertünk, jó érzés egy gyönyörű uszodában, ilyen nemes meccseket játszani. Örülök, hogy Varga Tamás három hónap után visszatért!

Húsvéti időjárás: az égiek kegyesek hozzánk
25-27 fok! Köszönjük, elég lesz!
Szoboszlai közönségtalálkozót szervez az Eb előtt
Élő talkshow keretében ad interjút, és a színpadon ott lesz a teljes magyar válogatott.
Tíz újabb Mercedes váltja a korábbi Volvókat Debrecenben
A számok alapján sokkal több 6-14 éves készül használni a közösségi közlekedést, mint az ingyenesség előtt.
Ingyenes jogosítvány – egy debreceni autósiskola szemével
Az új intézkedés a közlekedési kultúrán javíthat, de nem jelent jelentős kiadáscsökkenést.
Keresztje lett Biharkeresztesnek a sok iparűzési adó
Kopogtatnak újabb beruházók a kisvárosban, az ipari területre alkalmas hely azonban elfogyott.
Szőnyeget vennének a Hotel Lyciumba
Az Aquaticum Debrecen Kft. pályázata.
Pert nyert a Forbes a Hell cég ellen, azaz le lehet írni a milliárdos tulajdonosok nevét
2019-ben a személyiségi jogok megsértése miatt nyújtottak be keresetet a bíróságra.
Berettyóújfalu három iskolája is bemutatkozott a Kölcseyben
A főispán és a polgármester a szakképzés jelentőségét hangsúlyozta.
 Modern SPAR szupermarket nyílt Hajdúböszörményben
A több mint 100 millió forintos beruházással elkészült új SPAR szupermarket március 21-én nyitotta meg kapuit a vásárlók előtt Hajdúböszörményben. A Baltazár Dezső utca 8-16. szám alatti fejlesztés révén 20 fő foglalkoztatására teremtett lehetőséget a vállalat.