Gyász: 38 évesen hunyt el a magyar világbajnok

| 2013. 08. 14. | 12:17:12
A rák vitte el a magyar sport kiemelkedő alakját

Meghalt Sipos Edit, a magyar vízilabdasport kiemelkedő alakja. A világ- és Európa-bajnok 38 éves korában, kedd este távozott az élők sorából - adta hírül a dunaujvaros.com. A Dunaújvárosi Főiskola pólóscsapatának éveken át meghatározó játékosa súlyos betegség után, rákban hunyt el. Legnagyobb sportsikerét 1994-ben érte el, amikor Rómában vb-aranyérmes, 2001-ben Budapesten pedig Európa-bajnok lett a nemzeti együttessel. Emellett a válogatottal szerzett Eb-ezüstöt, két Világkupa-bronzot, klubcsapatával nyert BEK-et, kilencszer magyar bajnokságot, s volt Magyar Kupa-győztes is. Aktív pályafutásának befejezését követően az utóbbi években Szentesen fiatalok nevelésével foglalkozott.

Épületre dőlt egy fa Debrecenben
Sok riasztást kaptak a tűzoltók.
Elindult az építőipari árfigyelő
Az árverseny élénkítése a cél.
Diákmunka: 1600-2500 forint között alakulnak az órabérek
A tanulók iránt a kereskedelemben, a vendéglátásban és a mezőgazdaságban is jelentős a kereslet.
Nemzetgazdasági Minisztérium: 2024-ben 5-6 százalékkal nőhet a reálbér
Tavaly a béremelkedés inkluzív módon valósult meg, hiszen az alacsonyabb keresetűek bére nagyobb ütemben növekedett.