Hangolt a DEKE

| 2009. 09. 12. | 10:33:18
Debrecen – Sikeres felkészülési tornán van túl az NB I. A csoportos debreceni férfi kosárlabdacsapat, a DEKE.

A háromnapos Pipelife-kupa záró mérkőzésén Fodor Péter legénysége 107-87-re legyőzte a Szolnokot, így a tornagyőztes Nyíregyháza mögött a második helyen végzett. A bajnoki rajtra hangoló DEKE mestere elégedett volt a játékkal, s a közönségnek is megköszönte, hogy a csapat mellé állt.
A Pipelife-kupa legtöbb lepattanót szedő kosarasa Jeffrey Ferguson (Nyíregyháza) lett, a legtöbb pontot Jeremy Fears (Debrecen) dobta, míg az MVP-elismerést (a legértékesebb kosaras az edzők szavazata alapján) Anthony Farmer (Debrecen) nyerte el. A díjakat Kóthay László, a DEKE Egyesület elnöke, valamint Alexander Leutner, a Pipelife Hungária Műanyagipari Kft. ügyvezető igazgatója adta át.