Őszi bajnok a kis Loki

| 2009. 11. 15. | 18:58:27
Debrecen – Kihasználta a lehetőséget a DVSC-DEAC az NB II-ben, azaz míg a riválisok botlottak, addig a debreceniek nyertek, és a Keleti csoport élén telelnek.

A Keleti csoport utolsó őszi fordulójában Makóra látogatott a DVSC-DEAC. Mivel a két nagy rivális, a Szolnok és a REAC szombaton döntetlent játszott egymással (3–3), a debreceniek az őszi bajnoki címért léptek pályára vasárnap.

Tíz perc alatt előtték a puskaporukat a csapatok, szerencsére a hajdúságiaknak jobban sült el a párbaj: Dudu révén a kilencedik percben vezetést szerzett a Loki, tizenegyesből egyenlített a Makó, majd Éles talált be távolról. A továbbiakban nagy küzdelmet láthatott a közönség, de gól nélkül, így a DVSC-DEAC három ponttal a REAC és a Szolnok előtt az élről várhatja a tavaszi folytatást.