Messi lefocizta az Arsenalt is

| 2010. 04. 07. | 00:27:35
A címvédő Barcelona lesz az Inter ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája egyik elődöntőjében. A londoniak vezettek, de Messi hintett egy mesternégyest, és ezzel eldőlt a párharc. + Videó!

Az Arsenal öt, a Barcelona három alapembere nélkül futott ki a legendás Nou Camp stadion gyepére. A londoni 2-2 után a katalánok már a kezdésnél előnyben játszottak, és alig néhány percig voltak hátrányban, mert Bendtner góljára Messi hamar válaszolt, és két másik meseszép találattal még szünet előtt eldöntötte a meccset, s azzal együtt az egész párharcot is.

A második félidő már lagymatagra sikeredett, legalábbis az elsőhöz képest. Az Arsenal próbálkozott, és többet birtokolta a labdát, de ez minden bizonnyal annak volt köszönhető, hogy a Barcelona játékosai lélekben talán már a vasárnapi El Clásicóra hangoltak, és nem igazán erőltették a támadásokat. A végén azért Messi megszerezte a negyedik gólját is, csakhogy az Arsenal zakóval térjen haza...