Futsal EB: mindenki megérkezett
Az A- és a C-csoport tagjai (Azerbajdzsán, Csehország, Magyarország, illetve Oroszország, Szlovénia, Szerbia) a margitszigeti Thermal Hotelben, a B- és a D-triók tagjai (Belgium, Olaszország, Ukrajna, Fehéroroszország, Portugália, Spanyolország) pedig Debrecenben, a Hotel Lyciumban és az Aquaticumban szálltak meg. Hétfőn minden csapat szakvezetője sajtótájékoztatón válaszol az újságírók kérdéseire.
Hétfőn este Budapesten kerül sor a csapatvezetői technikai megbeszélésre és az orvosi értekezletre, 20 órától pedig Mandur László, az Országgyűlés alelnöke, dr. Simóka Beáta, az Önkormányzati Minisztérium sport szakállamtitkára és Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke ad fogadást a Parlament Vadásztermében a csapatok vezetőinek, az UEFA képviselőinek, és a szervezőbizottság illetékeseinek.
A magyar válogatott vasárnapi programjában két edzés szerepelt. Kozma Mihály, a gárda szakvezetője elmondta, hogy valamennyi játékos egészséges és jó hangulatban, bizakodóan készül a torna nyitómeccsére, a keddi, Azerbajdzsán elleni találkozóra.
A futsal Európa-bajnokság menetrendje:
Január 19., kedd
Magyarország - Azerbajdzsán, Budapest, 17. 30 óra
Olaszország - Belgium, Debrecen, 19 óra
Január 20., szerda
Oroszország - Szlovénia, Budapest, 20 óra
Spanyolország - Fehéroroszország, Debrecen, 18 óra
Január 21., csütörtök
Azerbajdzsán - Csehország, Budapest, 18 óra
Belgium - Ukrajna, Debrecen, 20 óra
Január 22., péntek
Szlovénia - Szerbia, Budapest, 18 óra
Fehéroroszország - Portugália, Debrecen, 20 óra
Január 23., szombat
Csehország - Magyarország, Budapest, 20. 30 óra
Ukrajna - Olaszország, Debrecen, 18. 30 óra
Január 24., vasárnap
Szerbia - Oroszország, Budapest 20. 30 óra
Portugália - Spanyolország, Debrecen, 18. 30 óra
Negyeddöntők:
Január 25., hétfő
1. Az A-csoport első helyezettje - A B-csoport másodikja, Budapest, 20 óra
2. A B-csoport első helyezettje - Az A-csoport másodikja, Debrecen, 18 óra
Január 26., kedd
3. A C-csoport első helyezettje - A D-csoport másodikja, Budapest, 19. 30 óra
4. A D-csoport első helyezettje - A C-csoport másodikja, Debrecen, 17. 30 óra
Elődöntők:
Január 28., csütörtök
Az 1. negyeddöntő győztese - A 3. negyeddöntő győztese, Debrecen, 17. 30 óra
A 2. negyeddöntő győztese - A 4. negyeddöntő győztese, Debrecen, 20 óra
A harmadik helyért:
Január 30., szombat
Debrecen, 18 óra
Döntő:
Január 30., szombat
Debrecen 20. 30 óra